• Spokojne minuty. Gra się przeniosła do środkowej strefy.

• Olmo spróbował strzału... z połowy. Wykonanie fatalne.

• Joselu blisko gola! Świetne dośrodkowanie Grimaldo.

• Koniec pierwszej połowy!

• Mogło być 0:2. Ajeti blisko samobója!

• Albania cały czas bez strzału na bramkę rywala.

• Olmo próbował z bliska! Został zablokowany!

• Kopia akcji z 14. minuty! Torres znowu wyszedł na wolne pole, ale tym razem chciał podać. Nikogo nie było w polu karnym.

• Joselu wyskoczył do dobrej centry, ale obrońca okazał się lepszy!

• Albańczycy raz na jakiś czas próbują kontry, ale mają za mało jakości w składzie, aby podejść pod bramkę Hiszpanii. Teraz też ta było.

• Torres dośrodkował w pole karne, ale prosto w ręce bramkarza.

• Asllani faulował Olmo. Żółta kartka wisi w powietrzu.

• Olmo z dystansu! Bardzo niecelnie.

• Hiszpanie po golu trochę zwolnili. Albania rozgrywa piłkę.

• Olmo cudowanie podał na wolne pole do Ferrana, który umieścił piłkę w siatce.

• GOOOOOOL!!!! Ferran Torres!!!

• Merino uderzył głową, ale bramkarz broni!

• Kontra Albanii. Hiszpanie bardzo szybko wrócili na swoje pozycje.

• Hiszpania w spokojnym ataku pozycyjnym. 1. miejsce w grupie zapewnione, więc czas sprawdzić rezerwowych zawodników.

• Albania pod bramką Hiszpanii. Zabrakło spokoju w rozegraniu. Będzie rzut rożny.

• Hiszpania zaczyna spokojnie. Obrońcy wymieniali piłkę.

• ZACZYNAMY!

• Albania zaskoczyła na plus. Grupowy rywal Polaków z eliminacji w pierwszym meczu był o krok od sprawienia sensacji. W pierwszych sekundach starcia z Włochami Nedim Bajrami otworzył wynik rywalizacji. Później piłkarze Spallettiego otrząsnęli się i zadali dwa ciosy: Nicolo Barella oraz Alessandro Bastoni nie dali złudzeń przeciwnikom.

• Hiszpania świetnie rozpoczęła turniej. Rozpoczęli od rozgromienia Chorwacji (0:3), a później w Gelsenkirchen nieznacznego zwycięstwa z obrońcami tytułu: Włochami (1:0). Na dobrą sprawę, jako jedni z nielicznych mają już zapewniony udział w fazie pucharowej. Choć będą chcieli kolejne spotkanie wygrać, aby uniknąć równie silnych rywali na swojej drodze do finału w Berlinie. Z racji, że znajdują się w grupie B mogliby nawet trafić już na etapie 1/8 finału na Niemcy.

• Piłkarze selekcjonera Luisa de la Fuente to przede wszystkim mieszanka młodości z doświadczeniem. W niej znajduje się między innymi młody, wschodzący talent z Barcelony - Lamine Yamal. Obok niego w ataku znajdują się równie perspektywiczny Nico Williams czy stary, dobry wyjadacz Alvaro Morata.

• Za 40 minut początek meczu Albania - Hiszpania. Zapraszamy na krótki wstęp do tego spotkania!