PKO Ekstraklasa. Widzew Łódź - Śląsk Wrocław ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Rewelacja jesieni wreszcie odpali?

1

Śląsk Wrocław

0

• KONIEC MECZU! WIDZEW WYGRAŁ ZE ŚLĄSKIEM 1:0!

• Bartłomiej Pawłowski zgrał dośrodkowanie z lewej strony na środek pola bramkowego. Tam był Kristoffer Hansen, który wykończył sytuację głową!

• GOOOOOOOOOOOL!!!! Kristoffer Hansen!!!!

• Sędzia doliczył 3 minuty

• Jastrzembski popędził lewą stroną, dośrodkował w pole karne, ale obrońcy Widzewa byli czujni

• Milos schodzi, Shehu wchodzi

• Bartłomiej Pawłowski miał kolejną okazję w polu karnym! Skrzydłowy tym razem uderzył obok słupka!

• Erik Exposito spróbował z dystansu - znowu niecelnie

• Yeboah schodzi, Samiec-Talar wchodzi

• Pawłowski wpadł w pole karne, ale zamiast uderzyć, wolał kiwać. Obrońcy szybko wybili mu piłkę!

• Widzew cofnął się na własną połowę i czeka na okazję do kontry

• Piłka spadła w pole karne do niepilnowanego Pawłowskiego, ale doświadczony skrzydłowy bardzo się pomylił! Uderzenie obok bramki

• Terpiłowski schodzi, Hansen wchodzi

• Ciganiks schodzi, Zieliński wchodzi

• Nie ma rzutu karnego. Arbiter po konsultacji z wozem VAR przyznał tylko rzut rożny

• Konczkowski cierpi na murawie. W polu karnym faulował go Ciganiks. Czy sędzia podyktuje rzut karny?

• KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY! 0:0!

• John Yeboah strzelał z pola karnego! Z linii bramkowej wybił obrońca Widzewa!

• Erik Exposito zwija się z bólu na murawie. Napastnik był faulowany

• Śląsk na razie bez pomysłu na przedostanie się przez obronę rywala

• Letniowski uderzył z dystansu, ale został zablokowany. W następnej akcji z przewrotki strzelił Sanchez. Kolejny blok!

• Śląsk - 1
  • Jordi Sanchez wpadł w pole karne i stanął sam na sam z Leszczyńskim. Hiszpan trafił prosto w bramkarza!

• Drużyna z Łodzi ataku pozycyjnym

• Zdjęcia kibica Widzewa:

• Kolejny strzał Widzewa - tym razem z rzutu rożnego próbował Stępiński. Znowu niecelnie

• Tym razem Henrich Ravas zmuszony do piąstkowania

• Verdasca ukarany żółtą kartką

• Hanousek w akcji indywidualnej. Pomocnik przebiegł kilkanaście metrów, przełożył piłkę na lewą nogę i uderzył. Leszczyński nie miał problemu, aby zatrzymać ten strzał

• Piłkarze wychodzą już na murawę!

• - Kreujemy sytuacje, pracujemy, żeby ich kreować więcej. Najważniejsze i kluczowe jest to, żebyśmy do sytuacji dochodzili. To nie jest jedyny elementy, nad którym pracujemy. To się dzieje kilkutorowo. Zwracamy uwagę na wiele aspektów, część wdrażamy w trening, część na wideo - zapewnia trener Janusz Niedźwiedź.

• Jesienią we Wrocławiu padł bezbramkowy remis. Bliższy zwycięstwa był Widzew, jednak Bartłomiej Pawłowski nie wykorzystał rzutu karnego.

• Zawodnicy Śląska rundę rozpoczęli od domowej klęski w derbach Dolnego Śląska z Zagłębiem Lubin. Następnie niespodziewanie ograli Pogoń w Szczecinie 2:0, a przed tygodniem zremisowali u siebie z Koroną Kielce 1:1 w meczu, w którym lepsze wrażenie sprawili przyjezdni.

• Śląsk może być dla łodzian niewygodnym rywalem, bo ostatnio lepsze wyniki osiąga z drużynami teoretycznie mocniejszymi. - Są zwarci i czekają na kontrę. Grają na Jastrzembskiego czy Yeboaha. Rozmawialiśmy o tym z zespołem, podejrzewamy, co może się wydarzyć. To, co my chcemy zrobić, to zagrać na naszych zasadach, to dla nas bardzo ważne - dodał szkoleniowiec Widzewa.

• Drużyna z Łodzi była rewelacją rundy jesiennej, którą zakończyła na znakomitym trzecim miejscu. Rundę rewanżową zaczęła bez fajerwerków. Piłkarze Widzewa stwarzają wiele dogodnych sytuacji, ale jeszcze nie wygrali - wszystkie trzy mecze zremisowali. Punktami dzielili się z Pogonią Szczecin, Jagiellonią Białystok i Lechią Gdańsk.

• Za 20 minut mecz Widzew Łódź - Śląsk Wrocław. Już teraz zapraszamy na wstęp do tego spotkania!

Widzew - Śląsk LIVE! Rewelacja jesieni wreszcie odpali?

Widzew - Śląsk LIVE! Rewelacja jesieni wreszcie odpali? ©Pawel Relikowski / Polska Press

PKO Ekstraklasa. Mecz Widzew Łódź - Śląsk Wrocław ONLINE. W piątek o godzinie 20:30 beniaminek z Łodzi skonfrontuje się z nieobliczalną drużyną Ivana Djurdjevicia. Gospodarze celują w pierwsze zwycięstwo w rundzie rewanżowej. Gdzie oglądać mecz Widzew - Śląsk na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online w internecie. Relacja na żywo w GOL24!

PKO Ekstraklasa: Widzew Łódź - Śląsk Wrocław ONLINE

- Liga jest nieprzewidywalna, ale my idziemy własną ścieżką i chcemy cały czas rozwijać zespół. Każdy mecz jest inny, ma swój kontekst i historię. Tak też będzie w Łodzi, zwłaszcza że Widzew w tym roku jeszcze nie wygrał. Ma na koncie trzy remisy i też ciąży na nim presja. Wiemy, jacy w Łodzi są kibice i chcemy to wykorzystać. Wygrywając, będziemy w stanie obrócić to przeciwko rywalom, bo wtedy trybuny będą zwiększać presję na swoim zespole - podkreśla Djurdjević.

Nie zagrają w meczu Widzew Łódź - Śląsk Wrocław:

Widzew: Fabio Nunes (uraz)

Śląsk: Petr Schwarz, Patryk Janasik (urazy)

Widzew Łódź - Śląsk Wrocław TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Transmisja na żywo z meczu Widzew - Śląsk w TVP Sport oraz Canal+ Sport. Spotkanie skomentują w TVP Sport Jacek Laskowski i Robert Podoliński, a w Canal+ Marcin Rosłoń oraz Rafał Nahorny. W internecie mecz za darmo w aplikacji i na stronie TVP Sport. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 20:30 - zapraszamy!

20:30 Widzew Łódź - Śląsk Wrocław TVP SPORT, CANAL+ SPORT