Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0 - 1 Warta Poznań

• Koniec spotkania. Warta wygrała w Niecieczy 1:0.

• Ukarany Marcin Wojciechowski.

• Ostatnia zmiana w meczu. Arkadiusz Miklosik w miejsce Reissa.

• Na ostatnie minuty wchodzi Paweł Iwanicki.

• Siły na boisku wyrównują się. W konsekwencji drugiej żółtej, plac gry opuszcza Wichtowski.

• Indywidualna akcja Białożyta w polu karnym. Napastnik Warty zwiódł obrońcę, lecz wykończenie strzałem pozostawia już wiele do życzenia.

• Ostatnia zmiana w Niecieczy. Daniel Mąka w miejsce Pawlusińskiego.

• Zakrzewski w ostatniej chwili powstrzymany w polu karnym przez jednego z obrońców.

• A także Krzysztof Lipecki w miejsce Andrzeja Rybskiego u gospodarzy.

• Gajtkowski opuszcza murawę. W jego miejsce Tomasz Magdziarz.

• Powinno być 2:0 dla Warty! Piotr Reiss w 100% sytuacji trafił prosto w bramkarza Termaliki.

• Kartka dla Rafała Kosznika.

• Dobrą piłkę wzdłuż bramki posłał Trafarski, lecz zamykający akcję Marcin Szałęga nie był w stanie skierować futbolówki w światło bramki.

• Błyskawiczna odpowiedź gości. Groźny strzał Łukasza Białożyta przechodzi tuż obok bramki.

• Prawdziwe wejście smoka mógł zaliczyć Trafarski! Zawodnik Niecieczy oddał strzał zaledwie w boczną siatkę.

• Pierwsza zmiana w dzisiejszym meczu. Piotr Trafarski za Jana Ciosa. To nie był dobry mecz byłego zawodnika Odry Wodzisław.

• Przebudziła się po przerwie Warta. Najpierw Zakrzewski, a za chwilę Reiss nie wykorzystali znakomitych okazji do podwyższenia rezultatu.

• Bez zmian w obu zespołach.

• Rozpoczynamy drugą połowę.

• Bramka dla Warty ustawiła spotkanie, w kolejnych minutach to gracze Niecieczy prowadzili grę, jednak niewiele z tego wynikało. Warta cofnęła się i szukała okazji w kontratakach. Najlepszą okazję do wyrównania miał Tupalski, którego strzał głową (po dośrodkowaniu Pawlusińskiego) wybronił Bledzewski.

• Koniec pierwszej części. Przy padającym śniegu, na fatalnej murawie, jak na razie lepsi goście.

• Jan Cios ukarany za faul.

• Upomniany prawy obrońca Warty.

• Tupalski ogląda drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. Nieciecza przez godzinę gry będzie musiał grać w osłabieniu.

• Dodatkowo obrońca Termaliki został ukarany żółtą kartką.

• Łukasz Tupalski nie zdołał pokonać strzałem głową dobrze ustawionego Andrzeja Bledzewskiego.

• Była okazja do wyrównania. Tuż sprzed pola karnego strzelał z rzutu wolnego Dariusz Pawlusiński, jednak były pomocnik Cracovii przestrzelił.

• Kombinacyjna akcja przyjezdnych zakończyła się niecelnym uderzeniem Zbigniewa Zakrzewskiego.

• Jedenastkę na bramkę zamienił Piotr Reiss!

• Łukasz Kowalski sfaulował w polu karnym Alain'a Ngamayamę. Rzut karny!

• Na murawie oglądamy sporo niedokładności i przypadkowych zagrań.

• Pierwszy gwizdek sędziego z Lublina.

• Rezerwowi w ekipie Warty to: Radliński, Jasiński, Magdziarz, Iwanicki, Miklosik oraz Kieruzel.

• Na ławce gospodarzy znaleźli się: Towarnicki, Piszczek, Metz, Lipecki, Trafarski, Szczoczarz i Mąka.

• Znamy już wyjściowe jedenastki obu drużyn.

• Witamy w relacji live z pierwszego niedzielnego meczu I ligi. Dzisiaj po raz pierwszy w meczu o punkty pokaże się odmienioną przez nową panią prezes Warta Poznań. W meczu z beniaminkiem "Zieloni" są faworytem, jednak Nieciecza również wzmocniła swoje szeregi i na pewno tanio skóry nie sprzeda.