MKS Oława

0

• Koniec spotkania. Elana Toruń remisuje bezbramkowo z MKS-em Oława.

• Po dośrodkowaniu Młodzieniaka w polu karnym faulowany bramkarz MKS-u.

• Po faulu W.Gancarczyka rzut wolny dla Elany. Sam odniósł kontuzje i jest opatrywany poza boiskiem.

• Sędzia dolicza cztery minut do regulaminowego czasu gry.

• Ostra gra obu zespołów. Tym razem na boisku opatrywany Kiełbasa.

• Rzut rożny dla MKS-u. Po wrzutce K.Gancarczyka pewnie piąstkuje bramkarz Elany.

• K.Gancarczyk w pojedynku z Czarneckim, jednak dośrodkowuje bardzo niecelnie. Od bramki rozpocznie Bebłowski.

• Zostało 10 minut regulaminowego czasu gry. W Toruniu nadal bezbramkowy remis.

• Zmiana u gości. Kontuzjowanego M.Gancarczyka zastępuje Synówka.

• K.Gancarczyk dogrywa w pole karne i fatalnie przestrzela Lipiński.

• Gra wznowiona. Od bramki Elana.

• Na boisku opatrywany bramkarz gospodarzy Bebłowski.

• W drugiej połowie optyczna przewaga MKS-u. Podopieczni Sebastiana Sobczaka stwarzają sobie więcej sytuacji, jednak na razie bez efektów w postaci gola.

• Za ciągniecie za koszulkę żółtą kartką ukarany Lewandowski.

• Zmiana w Elanie. Czyżniewski za Zamiatowskiego.

• Druga zmiana w drużynie gości. K.Gancarczyk za Łodygę,

• Po dośrodkowaniu Poroński uderza futbolówkę głową, lecz z łatwością radzi sobie bramkarz żółto-niebieskich.

• Łodyga po minięciu jednego z obrońców Elany oddaje bardzo niecelny strzał.

• Strzał (podanie?) Wróbla z 60 metrów spokojnie łapie Mordal.

• Zmiana w drużynie gospodarzy. Maćkiewicz zastępuje Nowasielskiego.

• Uderzenie Mierzwy i blokuje Kucharski. Coraz groźniejsze akcje gości.

• Kolejna groźna sytuacja MKS-u i ponownie Łodyga. Tym razem główkuje nad poprzeczką.

• Po zamieszaniu w polu karnym Elany z bliskiej odległości uderzał Łodyga i świetnie zatrzymuje go Bebłowski.

• Pierwszy strzał w drugiej połowie Rasaka, który w przerwie pojawił się na boisku.

• Początek drugiej połowy.

• W drużynie gości spotkanie kończy Kozioł. Na murawie melduje się Mierzwa.

• Zmiany w przerwie. W Elanie Rasak za Bołądzia.

• W sektorze gości do tej poru ok. 30 fanów MKS-u.

• Wyrównana gra w pierwszej części spotkania. Gra toczyła się głównie w środku boiska, a oba zespoły nie stworzyły sobie zbyt wielu klarownych sytuacji do zdobycia gola.

• Koniec pierwszej połowy. Elana remisuje bezbramkowo z MKS-em Oława.

• Sędzia dolicza dwie minuty.

• Brutalny faul Bołądzia. Mamy kolejną żółtą kartkę dla zawodnika Elany.

• Po faulu w środku pola na W.Gancarczyku żółtą kartką ukarany Kikowski.

• MKS-u już w komplecie. Na spalonym złapany Łodyga.

• Po starciu z jednym rywalem M.Gancarczyk opatrywany poza boiskiem.

• "Jesteśmy zawsze tam" krzyczy garstka kibiców gości.

• M.Gancarczyk wpada z piłką w pole karne, jednak świetnie interweniuje Bebłowski.

• W.Gancarczyk fauluje ostro w środku pola Młodzieniaka i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Młodzieniak z dystansu i z wielkim trudem od utraty bramki gości ratuje Mordal! Najlepsza okazja Elany.

• M.Gancarczyk dośrodkowuje w pole karne. Główkuje Łodyga, jednak bardzo niecelnie.

• Pierwsi kibice z Oławy wchodzą na sektora gości.

• Pierwszy rzut rożny w dzisiejszym spotkaniu wykonują gospodarze. Po dośrodkowaniu Kikowskiego, bez problemu futbolówkę wybijają defensorzy MKS-u.

• Pierwsza groźna sytuacja Elany. Lewandowski do Nowasielskiego, a ten minimalnie obok prawego słupka!

• Z boiska wieje nudą. Częściej, jednak pod polem karnym Elany znajdują się goście.

• Kolejny rzut wolny dla MKS-u. Wejerowski prosto w mur.

• Po faulu Kucharskiego, z rzutu wolnego strzelał W.Gancarczyk, lecz wysoko nad bramką.

• Głośny doping kibiców Elany: "ELANA GOL". Fanów MKS-u na stadionie brak.

• M. Gancarczyk i minimalnie nad poprzeczką.

• Kikowski fauluje Lipińskiego i mamy rzut wolny dla gości z ok. 30 metra.

• W dalszym ciągu ostra walka w środku pola. Przy piłce częściej utrzymują się gospodarze.

• Młodzieniak do Bołądzia, lecz zbyt mocno i piłka wychodzi poza boisko. Od bramki rozpocznie Mordal

• Na spalonym złapany Nowasielski. Do tej pory bez akcji podbramkowych.

• Odezwali się kibice Elany. Na trybunach: toruńska Elana!

• Na razie trwa badanie sił. Gra toczy się głównie w środku boiska.

• Odpowiedz z drugiej strony boiska jednak słaba wrzutka Wróbla zatrzymuje się na pierwszej przeszkodzie.

• Pierwszy rzut wolny dla MKS-u. Dośrodkowuje W.Gancarczyk, ale spokojnie piłkę wybijają defensorzy Elany.

• Początek meczu. Od środka rozpoczęli gracze Elany.

• Sędzia wyprowadza zawodników na murawę, Gospodarze wystąpią w żółto-niebieskich strojach, goście w biało-czarnych.

• Na trybunach mała liczba kibiców. Na stadion nie dotarli jeszcze fanatycy gości.

• Pierwsze jedenastki udały się już do szatni. Początek inauguracji w Toruniu za ok. 10 minut.

• Ławka rezerwowa MKS-u: Radosław Florczyk, Arkadiusz Synówka, Kamil Dołgan, Kamil Mierzwa, Daniel Pawlak, Krzysztof Gancarczyk, Maciej Zapał

• Ławka rezerwowych Elany: Łukasz Osiński, Bartosz Maćkiewicz, Damian Rasak, Kamil Czyżniewski

• Oba zespoły aktualnie rozgrzewają się na płycie boiska. W Toruniu pochmurna pogoda.

• Sędzią dzisiejszego meczu będzie Andrzej Martynowicz z Zachodniopomorskiego ZPN. Na liniach pomagać mu będą Artur Smolnik oraz Grzegorz Prostak.

• Witamy Państwa ze Stadionu Miejskiego w Toruniu. Już za około 20 minut rozpocznie się spotkanie 2. kolejki drugiej ligi zachodniej pomiędzy miejscową Elana, a beniaminkiem MKS Oława.