Inter Mediolan

2

Olympique Marsylia

1

• Koniec spotkania i niemożliwe stało się możliwym. Olympique Marsylia zagra w 1/4 finału Ligi Mistrzów! Radość Francuzów nie ma końca! Niesamowite emocje w końcówce meczu po nudnej drugiej połowie. Żegnam się już z Państwem i zapraszam na kolejne relacje LIVE. Tomasz Kozimala

• GOOOOOOOOOL!!! Pazzini! Ale to Marsylia cieszy się z awansu do dalszych rozgrywek, gdyż strzeliła gola na wyjeździe! Ten dramat w końcówce im nie zagroził i podopieczni Didiera Deschampsa grają dalej!

• Zszedł z boiska Ayew, a wchodzi golkiper Bracigliano

• Cóż za emocje nie ma czasu na nic!!! KARNY dla Interu i czerwona kartka dla Mandandy!!!

• Niesamowite! GOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Wejście smoka Brandao i mamy 1:1!!!

• Dobre wyjście z bramki Julio Cesara po ataku marsylczyków. A arbiter spotkania doliczył 3. minuty

• Żółty kartonik ujrzał Dejan Stanković

• Bayern prowadzi z FC Basel już 7:0!

• Słabe uderzenie i pierwsza zmiana w Marsylii: Brandao za Remyego

• Teraz znów faul jednego z obrońców Marsylii i do piłki przymierza się Maicon. 20. metrów do bramki Mandandy

• Uderzał Maicon z rzutu wolnego! Jednak fantastycznie spod poprzeczki piłkę wyciągnął Mandanda!!!

• Drużyna z Francji stara sie przejąć inicjatywę, natomiast Inter nastawił się na grę z kontry.

• Milito ładnie uderzył zza pola karnego. Ale prosto w ręce Mandandy!

• Teraz Marsylia stawia wszystko na jedną kartę. Ale szkoleniowiec tej drużyny nie decyduje się na razie na żadna zmianę, czyzby szykował siły na dogrywkę?

• W dwumeczu mamy 1:1. Chyba dobrze, że gospodarze trafili do bramki, gdyż kibice Interu domagają się goli, co widać po gęstym dymie z odpalonych rac na Giuseppe Meazza!

• Po zamieszaniu w polu karnym i obronionym przez Mandandę strzale Pazziniego do piłki dopada Milito i z najbliższej odległości pokonuje golkipera gości!

• Mamy GOLA!!!! Diego Milito!!! I straty z Marsylii odrobione!

• Doświadczony Cambiasso zmienia Poli'ego

• Kartkę w 68 minucie również "zarobił" golkiper Marsylii- Mandanda

• Wyrównany mecz. Posiadanie piłki 50:50

• Piękna interwencja Julio Cesara po strzale Diawary z rzutu wolnego!! Nie ma gola!

• Bayern w tym czasie rozgramia Basel 6:0!

• Wracamy na San Siro. Marsylia przy piłce wolno konstruuje akcję w środku boiska

• Przepraszamy za chwilowe kłopoty techniczne.

• Bardzo spokojny początek drugiej części.

• Już długa piłka na Valbuenę, jednak na aut piłkę wybił Maicon

• Drugą odsłonę zaczęli goście ze Stade Velodrome!

• Po szybkich i dobrych dwóch kwadransach w wykonaniu obu zespołów tempo meczu spadło. Jednak to Inter prowadzi grę i jest zdeterminowany na odrobienie strat. Gdyby nie wspaniałe interwencje Mandandy gospodarze prowadziliby w tym spotkaniu. Jednak goście również mieli parę niezłych sytuacji na zmianę rezultatu. Czekają nas nie małe emocje w drugiej połowie, na którą już teraz serdecznie zapraszam!

• Koniec pierwszej połowy!

• W innym meczu rewanżowym Bayern Monachium prowadzi już 3:0 z FC Basel!

• Kontrę mają gospodarze po błędzie marsylczyków i Forlan piękna główka, jednak obok słupka!

• Końcówka pierwszej odsłony spotkania i Inter ma rzut wolny z 25 metrów, po strzale Sneijdera fantastycznie broni Mandanda!

• Ładnie Sneijder chciał oszukać obronę gości, jednak ci póki co spisują się bez zarzutu

• Teraz Valbuena wpadł w pole karne Interu, ale zamiast strzelać chciał lekko podrzucić piłkę i nic z tej akcji nie wyszło

• Dobrze teraz Francuzi wyszli z kontrą, ale Lucio radzi sobie z ofensorami podopiecznych Diediera Deschampsa

• Piękne uderzenie zza pola karnego jednego z graczy Marsylii. Obok słupka Cesara jednak!

• Żółta kartka dla Zanettiego

• A tymczasem Bayern Monachium wygrywa z FC Basel 1:0.

• Nagatomo wychodził na czysta pozycję, ale przy okazji faulował Azpilicuetę.

• Teraz Remi mógł zaskoczyć Julio Cesara, jednak strzelił głową obok bramki!

• Bardzo szybkie spotkanie. Zarówno Inter jak i Marsylia próbują rozgrywać piłkę z boku boiska, ale póki co bez bramek

• Faul na Milito. Stały fragment gry z prawej strony boiska. Blisko do bramki Mandandy. Dośrodkowuje Sneijder, ale znów świetnie zachowuje się defensywa Olympique

• Nagatomo fauluje Amalfitano. Valbuena dośrodkowuje, ale główka futbolówkę na aut wybija obrana Interu

• Faul na Milito. I Forlan wrzuca w pole karne Marsylii, piłkę jednak wybijają obrońcy

• Znów gospodarze uderzali na bramkę Mandandy, ale golkiper Francuzów popisuje się wspaniałą interwencją!

• W odpowiedzi marsylczycy, ale piłkę wrzuconą w pole karne wybija jeden z obrońców Nerazzurrich

• Ależ sytuacja Sneijdera!! Po podaniu Forlana w polu karnym nie trafia do bramki, a dobitkę broni Mandanda!

• Faul i na boisku leży Remi, ale już wszystko w porządku

• Długa piłka do Remiego, ale ten niedokładnie do Valbueny w polu karnym Interu

• Faul przy bocznej linii boiska blisko bramki Cesara. Dośrodkowanie i Diawara obok słupka

• Ładny strzał Valbueny, ale piłka ląduje w rękach golkipera gospodarzy

• Już agresywnie Inter atakuje gości z Francji

• Zaczęli gospodarze!

• Jesteśmy juz po hymnie Ligi Mistrzów i za chwile pierwszy gwizdek Portugalskiego sędziego!

• Jeżeli Olympique wygra dzisiejszy mecz, a Bayern Monachium ulegnie szwajcarskiemu FC Basel, to będziemy mieli sensacje, gdyżodpadna dwa futbolowe giganty.

• Inter wygrał ostatnie spotkanie w Serie A z Chievo Werona, natomiast Marsylia uległa AC Ajaccio 0:1 w Ligue 1.

• Jeżeli dziś Włosi odpadną z rozgrywek to wydaje się, że włodarze Interu Mediolan będą chcieli zmienić Ranieriego na innego szkoleniowca. Trener Nerazzurrich będzie zatem koniecznie chciał wyjśc zwycięsko z tego pojedynku i zachować posadę. Nie ułatwi mu tego ambitny Deschamps, który mimo respektu dla drużyny Ranieriego po cichu liczy na awans do dalszych rozgrywek.

• Szkoleniowiec marsylczyków wypowiada się w samych superlatywach o swoim dzisiejszym rywalu. Według Didier'a Deschamps' a to właśnie Włosi są faworytami tego pojedynku: "Mamy nieznaczną zaliczkę z pierwszego meczu, ale faworytem do awansu pozostają piłkarze Interu" - podkreślił Deschamps. - "Nie spodziewam się, że będzie nam łatwo. Nie mamy jednak nic do stracenia i postaramy się awansować dalej".

• Witam Państwa z relacji LIVE rewanżowego spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów. Na San Siro za kilkanaście minut Inter podejmie Olympique Marsylię. Francuzi przyjechali do Mediolanu z zaliczką jednego gola, którego zdołali strzelić w doliczonym czasie gry na Stade Velodrome. Na śledzenie relacji zaprasza Tomasz Kozimala!