Jagiellonia Białystok 1 - 1 Śląsk Wrocław

Jagiellonia Białystok

1

Śląsk Wrocław

1

• Jeszcze rzut wolny dla Jagiellonii, ale broni Keleman. Chwilę później sędzia kończy mecz. Drugi ligowy remis Jagiellonii i Śląska tej wiosny.

• Trzy minuty doliczone.

• Znowu groźnie zaatakował Śląsk. Po dośrodkowaniu z lewej strony główkował celnie Kaźmierczak jednak znów dobrze interweniuje Sandomierski.

• Pawłowski zmienia Frankowskiego.

• Ależ szansa Diaza! Po dograniu Gancarczyka Diaz mógł zostać bohaterem gości, jednak jego strzał obronił Sandomierski.

• Diaz w pierwszej akcji dobrze zagrywał wzdłuż pola karnego, jednak dopiero Gancarczyk dostał piłkę i wyrzucony zbyt daleko nie był w stanie oddać strzału.

• Aktywny Sobota zmieniony przez Diaza.

• Sobota próbował uderzać technicznie sprzed pola karnego, ale pewnie łapie Sandomierski.

• Kijanskas przerywa faulem kontrę gości i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Dobra wrzutka Pejovicia, ale nikt nie zdołał oddać strzału w polu karnym.

• Kaźmierczak najwyżej wyskoczył w polu karnym po rzucie rożnym, ale główkował niecelnie.

• Druga zmiana także w zespole gości. Marek Gancarczyk zmienia Piotra Ćwielonga.

• Druga zmiana w "Jadze", Lato za Burkhardta.

• Jezierski zmienia Gikiewicza.

• Dwa rzuty rożne dla Jagiellonii, jednak zabrakło strzału.

• Frankowski i 1:1!

• Pawelec kopnął Kupisza w polu karnym i jedenastka.

• Długa piłka Hermesa do Frankowskiego, jednak wyjściem przed pole karne uprzedza go Keleman.

• Kupisz zdecydował się na strzał z narożnika pola karnego, jednak piłka przeszła obok słupka.

• Ćwielong zgrywał piłkę do Kaźmierczaka w polu karnym, jednak ten uderzył lewą nogą ponad bramką.

• Rzut rożny po wybiciu Fojuta, jednak bez efektu.

• Mila był bliski zdobycia bramki, jednak po tym jak wdarł się w pole karne, nie dał rady oddać celnego strzału.

• Sobota ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

• Nie zrobił dobrego wrażenia w pierwszej połowie Franck Essomba i zmienił go w przerwie Seratlić.

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy.

• Mila uderzał technicznie po podaniu Ćwielonga, jednak tuż obok słupka.

• Minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Ćwielong z lewej nogi uderzał sprzed pola karnego, ale obok słupka.

• Wrzutka w pole karne Grzyba, ale piłka w rękach Kelemana.

• Dobra okazja dla Jagiellonii. Rzut wolny z narożnika pola karnego.

• Kaźmierczak znów technicznie, tym razem po ziemi, ale dwa metry obok słupka.

• Alexis fauluje Ćwielonga przed polem karnym. Rzut wolny.

• Ćwieląg odegrał wzdłuż pola karnego do Kaźmierczaka, a ten pięknie przymierzył w okienko technicznym uderzeniem. 1:0 dla gości!

• Sobota za mocno wrzucał w pole karne z prawej strony i piłka wyszła za linię końcową.

• Wrzutka Mili z rzutu wolnego z prawej strony, jednak wprost w ręce Sandomierskiego.

• Kaźmierczak zdecydował się na strzał niemal z połowy boiska i piłka spadła niebezpiecznie blisko okienka bramki Sandomierskiego. Byłby to piękny gol.

• Dobra akcja Jagiellonii, Burkhardt uciekł prawą stroną i dograł w pole karne spod linii końcowej. Tam nie sięgnął do niej Frankowski, ale był blisko.

• Tym razem faulowany w polu karnym Sandomierski.

• Wrzutka Mili i ponownie rzut rożny.

• Rzut rożny dla Śląska.

• Burkhardt zagrał prostopadle do Essomby, którego uprzedził Fojut. Piłkarz "Jagi" z rozpędu ściął obrońcę gości i od rzutu wolnego Śląsk.

• Prostopadłe podanie w pole karne, ale Mila na spalonym.

• Dwa rzuty rożne nie przyniosły efektu. Śląsk wyszedł z kontrą, ale przed polem karnym goście zwolnili i zaczęli rozgrywać piłkę w ataku pozycyjnym, z którego nic nie wyszło.

• Pejović wrzucał piłkę z prawej strony, przeciął jej lot Socha, co zmyliło Kelemana, który z trudem wybił ją na rzut rożny.

• Alexis przeholował piłkę ładnych parę metrów i odegrał na prawą stronę. Po wrzutce w pole karne obrońcy wybijają na rzut rożny. Po jego wykonaniu Śląsk szybko oddala grę od swojej bramki.

• Jak na razie mecz jest bardzo wyrównany. Oba zespoły walczą wysoko o piłkę, co uniemożliwia przeprowadzanie składnych akcji bramkowych. Poważnego zagrożenia dla obu golkiperów na razie nie było.

• Z rzutu wolnego wrzucał w pole karne Mila, ale wypiąstkował ją Sandomierski. Piłka jeszcze wróciła w szesnastkę, jednak w zamieszaniu wybili ją obrońcy.

• Ćwielong rozegrał piłkę z Sobotą na lewym skrzydle, ten ostatni wrzucił piłkę wprost na głowę Mili, który posłał piłkę nad bramką.

• I jeszcze żółta kartka dla Fojuta, chociaż za tamto przewinienie chyba się nie należała.

• Sędzia odgwizduje faul Fojuta przed polem karnym. Z rzutu wolnego nad bramką uderzał Burkhardt.

• Akcja Śląska, wrzutka z lewej strony do Ćwieląga, jednak dobrze ustawiony Skerla.

• Hermes odebrał piłkę Sztylce, który nie pogodził się z takim obrotem sprawy i faulował piłkarza "Jagi".

• Pierwsze pięć minut dla Jagiellonii, która od początku stara się narzucić swój styl gry. Śląsk jednak nie daje się zepchnąć do defensywy.

• Alexis próbował zaskoczyć Sandomierskiego i przez przypadek mogło mu się udać.

• Rafał Grzyb uderzał celnie z 30 metrów, ale Keleman pewnie broni.

• Dobra akcja Jagiellonii. Dobrze prawą stroną przedarł się Tomasz Kupisz i dograł płasko w pole karne. Piłka przeszła jednak jednak przez szesnastkę nie zatrzymana i z akcji nic nie wyszło.

• Rzut wolny dla Jagiellonii na połowie Śląska. Z 30 metrów Burkhardt uderza w mur.

• Początek spotkania! Od środka "Jaga"

• Zespoły wychodzą już na murawę. Za moment początek spotkania.

• W Jagiellonii po raz pierwszy w meczu Ekstraklasy od pierwszym minut wystąpi żelazny rezerwowy Franck Essomba. Czy wywalczy sobie stałe miejsce w pierwszej "jedenastce"?

• Znamy już składy obu zespołów. W zespole gości brakuje Amira Spahicia, który jest kontuzjowany. Jego miejsce w wyjściowym składzie zajął Mariusz Pawelec, który z powodu kontuzji w tym sezonie prawie nie grał. To będzie jego czwarte oficjalne spotkanie.

• Już za kilka minut rozpocznie się zaległe spotkanie 16. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Jagiellonią Białystok i Śląskiem Wrocław. Zapraszamy na relację NA ŻYWO w Ekstraklasa.net!