Lazio Rzym

0

Trabzonspor

0

• Ostatni gwizdek Clementa Turpina na Stadio Olimpico w Rzymie! Lazio dzieli się punktami z Trabzonsporem. Obie drużyny pozostają niepokonane w tej edycji Ligi Europy i pewnie awansują do kolejnej fazy rozgrywek. Aby być na bieżąco nie tylko z Lazio ale i całą Serie A proponuję Państwu stronę Gloria Calcio prowadzoną przez mojego redakcyjnego kolegę, Mateusza Wariankę. Znajdziecie tam relacje, podsumowania, komentarze, zapowiedzi spotkań włoskiej ligi. Jeśli chodzi o Ligę Europy, to w grupie J na trzecim miejscu będzie Apollon Limassol, a stawkę zamknie Legia Warszawa, która wygrała na Cyprze 2:0. Za uwagę i wspólnie spędzony czas dziękuje Państwu Marek Stefańczyk. Dobrej nocy!

GLORIA CALCIO na Facebooku! SPRAWDŹ!

• Klose szybko przedarł się lewą stroną boiska i próbował dośrodkować w pole karne. Nikogo z partnerów tam jednak nie było i piłkę wybili defensorzy Trabzonsporu.

• Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Sędzia Turpin doliczył 4 minuty do tego meczu.

• Emre Gural pojawia się na boisku w miejsce Paulo Henrique.

• Radu ukarany żółtą kartką. Olcan już składał się do strzału, kiedy Rumun nieprzepisowo go zatrzymał.

• Wydaje się, że obie drużyny nie chcą już sobie zrobić krzywdy w tym meczu. Wszelkie akcje ofensywne jednej i drugiej drużyny kończą się na wysokości trzydziestego metra od bramki.

• Candreva wrzuca na głowę Klose! Minimalnie za wysoka piłka dla niemieckiego napastnika.

• Yumlu cierpi we własnym polu karnym. Klubowi lekarze pomagają obrońcy Trabzonu.

• Klose fauluje Aykuta Demira w centrum boiska.

• Kwadrans do zakończenia spotkania. Sporo niedokładności, sporo fauli a bardzo mało okazji bramkowych. Siadło nam tempo tego meczu. Drużyny sprawiają wrażenie zadowolonych z bezbramkowego wyniku.

• Przy linii bocznej jest już Miroslav Klose. Zastąpi na boisku Edersona.

• Enrique faulowany przez Floccariego. Rzut wolny.

• W drugim spotkaniu Grupy J Legia Warszawa prowadzi z Apollonem Limassol już 2:0. Bramkę z rzutu wolnego zdobył Tomasz Brzyski.

• Erdogan od razu bierze się do pracy. Fauluje Cavandę. Ogląda za to zagranie żółtą kartkę!

• Zmiana także w ekipie gości. Boisko opuścił Alanzinho. Na murawę wbiegł Erdogan.

• Hernanes gotowy do wejścia. Zastąpi na boisku Onaziego.

• Ederson fauluje Maloudę. Który to już raz Francuz leży na murawie...

• Antonio Candreva melduje się na placu gry w miejsce Felipe Andersona. To pierwsza zmiana w dzisiejszym meczu.

• Ederson faulowany przez Colmana.

• Kivrak staranował swojego partnera z linii defensywnej, Paulo Henrique. Potrzebna interwencja lekarzy.

• Malouda faulowany przez Biavę. Uaktywnił się Francuz w tej drugiej połowie.

• Malouda świetnie przedarł się między dwoma obrońcami Lazio, ale zatrzymał się przy trzecim i wywalczył tylko rzut rożny.

• Felipe Anderson próbował zagrać do Floccariego, ale Kivrak wyszedł z bramki i uprzedził napastnika Lazio.

• Jeśli ktoś miał nadzieję, że obraz gry zmieni się po przerwie, musi się zawieść. Lazio nadal dyktuje warunki, z tym że jest teraz dużo bardziej niedokładne...

• Clement Turpin daje sygnał do rozpoczęcia drugiej części meczu. Obyśmy byli w niej świadkami bramek.

• Sporo akcji ofensywnych oglądaliśmy w tej pierwszej połowie. Lazio jest stroną przeważającą, ale mimo to, nadal jest 0:0. Z niecierpliwością czekamy więc na drugą, miejmy nadzieję pełną emocji, drugą połowę.

• Anderson do Cavandy! Cavanda decyduje się na strzał z ponad dwudziestu metrów! Bez zarzutu jednak Kivrak. Koniec pierwszej połowy.

• Keita do Felipe Andersona! Nad poprzeczką uderza pomocnik Lazio!

• Ledesma prostopadle zagrywa do wychodzącego na czystą pozycję Radu. Uprzedził jednak Rumuna Olcan.

• Floccari nieźle główkuje po wrzutce z rzutu rożnego. Minimalnie obok prawego słupka bramki Kivraka!

• Bosingwa fauluje Onaziego w środku pola.

• Keita minął Bosingwę i uderzył w kierunku bramki Trabzonsporu! Wysoko jednak ponad bramką!

• Cavanda dokładnie centruje na głowę Edersona, ale jego strzał z łatwością broni golkiper gości.

• Żółta kartka dla Biavy za faul na Bosingwie.

• Ederson faulowany przez Mustafę na środku boiska.

• Pół godziny gry za nami. Póki co lepsze wrażenie sprawia gra Lazio. Wynik jednak jest bezbramkowy.

• Colman do Olcana Adina, ale znów spalony.

0 Żółte kartki 1

• Ledesma dośrodkowuje z głębi pola tuż przed bramkę Trabzonsporu. Dobra komunikacja i w efekcie skuteczna interwencja defensorów gości.

• Aykut Akgun ukarany żółtą kartką. To pierwsze indywidualne napomnienie w dzisiejszym meczu.

• Ederson uderza! Wprost w ręce Kivraka.

• Ederson faulowany w okolicach dwudziestego piątego metra na wprost bramki Trabzonsporu. Będzie okazja z rzutu wolnego.

• Vladimir Petković cały czas pokrzykuje na swoich zawodników przy linii bocznej.

• Cavanda świetnie wypracował sobie pozycję do dośrodkowania, zagrał w pole karne, ale stoperzy gości oddalili zagrożenie.

• Anderson uderza na bramkę Kivraka! Dobra interwencja bramkarza Trabzonsporu.

• W drugim spotkaniu tej grupy warszawska Legia prowadzi z Apollonem Limassol 1:0 po golu Tomasza Jodłowca z siódmej minuty meczu.

• Keita starał się dośrodkować z lewej strony w pole karne, ale zablokował tę próbę Mustafa Yumlu.

• Felipe Anderson dośrodkowuje w pole karne, ale dobrze interweniuje Bosingwa i zagrożenie zostało oddalone.

• Dobra prostopadła piłka w kierunki Maloudy, ale w porę orientuje się stoper Lazio i odgrywa piłkę do Ledesmy.

• Gospodarze bardzo aktywni w tych pierwszych fragmentach meczu.

• Zaczynamy!

• Zawodnicy są już na murawie. Za moment początek tego spotkania!

• W tureckiej ekipie miejsca na ławce rezerwowych zajmą:
    Erdogan, Yavru, Mierzejewski, Ozdemir, Gural, Janko, Ozturk

• Na ławce rezerwowych Rzymian pozostają:

Marchetti, Lulić, Ciani, Biglia, Hernanes, Candreva, Klose

• Pierwsze spotkanie tych drużyn w grupie J zakończyło się wysokim remisem 3:3. Na listę strzelców w tym meczu wpisał się Adrian Mierzejewski. Oto obszerny skrót tej konfrontacji.

• Warto wspomnieć, że zarówno Lazio jak i Trabzonspor nie doznały goryczy porażki w tegorocznej edycji Ligi Europy. Czy któraś z nich przerwie dobrą passę przeciwnika? A może będziemy świadkami podziału punktów? Odpowiedź na te pytania poznamy około godziny 23. Na to spotkanie serdecznie zaprasza Państwa Marek Stefańczyk.

• Grupa J stoi pod znakiem gry o pietruszkę tak naprawdę. Karty są już rozdane przynajmniej od dwóch tygodni. Dzisiaj na Stadionie Olimpijskim w Rzymie wicelider grupy podejmie jej lidera, turecki Trabzonspor. Trzecią pozycję w grupie J zajmuje Apollon Limassol, natomiast stawkę zamyka warszawska Legia, która dzisiaj walczyć będzie o honor, bowiem w tegorocznej edycji Ligi Europy Wojskowi nie zdobyli nawet gola.