Polonia Warszawa

0

• Pan Hubert Siejewicz kończy spotkanie.

• Świetna okazja dla Polonii, jednak piłka ląduje w rękach Skaby.

• Trwa przerwa w spotkaniu. Sędzia Hubert Siejewicz zmuszony został przerwać mecz z powodu rzucanych przez kibiców rac.

• W miejsce rozgrywającego bardzo dobry mecz Radovicia wchodzi Rafał Wolski.

• Sędzia Hubert Siejewicz dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• Niewykorzystana szansa dla Polonii.

• W miejsce rozgrywającego dobry mecz Kucharczyka wchodzi debiutujący Felix Ogbuke.

• Żółta kartka dla Adamovicia za przepychanki.

• Żółta kartka dla Rzeźniczaka za przepychanki.

• Brzydkie zachowanie Pietrasiaka, który osobiście chciał wyrównać pojedynek z faulującym go Hubnikiem.

• Stuprocentowa sytuacja Kucharczyka, który nie trafia czysto w piłkę z 7 m po zagraniu Radovicia.

• Kolejna fantastyczna interwencja Przyrowskiego, który wybija piłkę spod nóg będącego w dogodnej sytuacji Kucharczyka.

• Kucharczyk pada w polu karnym po indywidualnej akcji. Sędzia interpretuje zachowanie napastnika Legii jako próbę wymuszenia rzutu karnego.

• Kolejny strzał głową Kucharczyka znów ląduje w rękach bramkarza Polonii Warszawa.

• Niepewna interwencja Skaby, który powinien złapać, nie wybijać piłkę zagraną przez jednego z Polonistów.

• Bardzo dobrze zagrana piłka z rzutu wolnego przez Radovicia. W polu karnym czyhał Vrdoljak, jednak Przyrowski nie dał się zaskoczyć.

• Mało efektywnego Bruno zmienia Paweł Wszołek, dla którego jest to trzeci występ w drużynie Polonii.

• Dobra akcja Wawrzyniaka, jednak jego centrę z lewej strony pola karnego bez najmniejszych problemów wyłapał Przyrowski.

• Mecz się zaostrzył. Dużo fauli po obu stronach.

• Kolejna zmiana w ustawieniu drużyny Polonii. Jodłowiec zajął miejsce po Patryku Rachwale, zaś Pietrasiak cofnął się do defensywy.

• Szansa dla Polonii, jednak strzał Sobiecha głową tuż obok bramki.

• Mecz się wyrównał. Widoczny jest brak w Legii Cabrala. Polonia tymczasem atakuje coraz śmielej.

• Theo Bos szuka nowych rozwiązań. W miejsce Rachwała wchodzi Dariusz Pietrasiak.

• Dobry kontratak Polonii. Mierzejewski centruje do Sobiecha, jednak napastnik Czarnych Koszul znalazł się w trudnej sytuacji.

• Janusz Gol posyła piłkę w trybuny.

• Dobra akcja Legii. Vrdoljak zagrywa do Hubnika, jednak Czech próbując wyjść sam na sam z bramkarzem traci piłkę na rzecz Polonii.

• Strzał z dystansu Sadloka wysoko ponad bramką.

• Cabral prosi o zmianę. Drugi mecz w Legii rozegra Janusz Gol.

• Cóż za okazja! Hubnik strzela z 5 m głową prosto w Przyrowskiego. Czech dobijał jeszcze piłkę, ale Przyrowski jest dziś fantastycznie dysponowany.

• Dobry strzał Hubnika, który próbował zaskoczyć Przyrowskiego z dość ostrego kąta.

• Polonia coraz śmielej konstruuje akcje, jednak Legia skutecznie stopuje ich zapał.

• Zamieszanie w polu karnym Legii, jednak akcja ofensywna Polonii była dość chaotyczna.

• Faul Bruno Coutinho na Rzeźniczaku. Brazylijczyk uderzył w starciu o piłkę zawodnika Legii łokciem. Potrzebna jest interwencja służb medycznych.

• Zmiana w ustawieniu Polonii. Bruno przeszedł na lewą flankę, prawą zajmuje zaś obecnie Mierzejewski. Adamović będzie grał tuż za Sobiechem.

• II połowę zaczyna Polonia.

• W miejsce niewidocznego Gancarczyka wchodzi serbski pomocnik Adamović.

• Pan Hubert Siejewicz gwizdkiem kończącym I połowę zaprasza obie drużyny do szatni.

• Faul na Manu. Żółtą kartką ukarany Patryk Rachwał.

• Sędzia Hubert Siejewicz dolicza 1 minutę do regulaminowego czasu gry w pierwszej połowie.

• Faul na Hubniku. Stały fragment gry z narożnika pola karnego Polonii. Do piłki podchodzi Cabral, jednak jego dośrodkowanie wyłapuje Przyrowski.

• Świetna współpraca Manu i Kucharczyka, jednak strzał tego ostatniego sprzed pola karnego był za słaby.

• Mecz wciąż toczy się na wysokim poziomie. Przewaga Legii nie podlega jednak dyskusji.

• Skaba mija się z piłką, jednak Polonia nie wykorzystała sytuacji.

• Dośrodkowanie w pole karne Polonii, jednak Hubnik nie strącił celnie piłki.

• Przewaga Legii w końcu przyniosła efekt, który wydawał się być jedynie kwestią czasu.

• Próba szybkiej odpowiedzi Polonii, ale mocny strzał z dystansu Sobiecha wyłapuje Skaba.

• Prostopadłe podanie w pole karne Radovicia do Hubnika. Strzał Czecha przeciął Sadlok wbijając korpusem piłkę do własnej bramki!

• Bardzo dobry mecz Vrdoljaka, który trzyma w ryzach środek boiska.

• Brutalny faul Tosika, który uniesioną nogą w powietrzu powalił na ziemię Cabrala.

• Piłkarze Legii nie oszczędzają Mierzejewskiego, który po raz kolejny został ostro sfaulowany. Póki co - bez kartek.

• Rzut wolny dla Polonii z odległości 32 m w narożniku pola karnego. Do piłki podchodzi Bruno, jednak jego wrzutka nie przyniosła wymiernych efektów.

• Przewaga Legii jest bardzo widoczna. Poza niefortunną interwencją Skaby Polonia nie miała dogodnej sytuacji.

• Strzał głową Kucharczyka po wrzutce Rzeźniczaka w pole karne, ale fantastycznie broni Przyrowski!

• Crossowe podanie w pole karne do Manu, który nie opanował piłki. Interweniował Przyrowski.

• Mocne uderzenie z dystansu Michała Kucharczyka, jednak Przyrowski doskonale paruje piłkę na rzut rożny.

• Miroslav Radović przewraca się w polu karnym Polonii, jednak gwizdek sędziego Siejewicza nie zabrzmiał.

• Szczęśliwa interwencja Skaby, który wypuścił piłkę z rąk, a w dogodnej sytuacji znalazł się Artur Sobiech.

• Akcja pod polem karnym Polonii. Hubnik nie zdecydował się na strzał w dobrej sytuacji i podał piłkę na lewą flankę do wbiegającego Manu. Ostatecznie obrońcy Polonii zastopowali zapędy Wojskowych.

• Legia wciąż przeważa nad Polonią w posiadaniu piłki, jednak Polonia skutecznie neutralizuje zapędy gospodarzy.

• Rzut wolny dla Legii z ok. 30 m, jednak strzał Wawrzyniaka po ziemi mija lewy słupek bramki Polonii.

• Od pierwszej sekundy trwa napór Legii, która rozpoczęła mecz z wysokiego C. Wysoki pressing Legionistów.

• Pierwszy gwizdek pana Huberta Siejewicza. Rozpoczyna Legia.

• Na trybunach zasiadło dziś 23000 osób.

• Obie jedenastki są już na murawie. Na trybunach tymczasem trwa popis kibicowskich opraw.