• Golański zmienił kontuzjowanego Koseckiego, który rozegrał dobry mecz

• Kosecki... siedzi na boisku. I za chwilę zostanie zmieniony

• Na boisku mamy dwóch Kaczmarków. W MKS gra Krzysztof, a w ŁKS Marcin. I obaj mają na koszulkach - 25

• Wyparło wybijał piłkę nogą, a poza tym na drugą połowę golkiper ŁKS ubrał sobie czapkę, bo gra pod słońce

• Kibice z Łodzi zdjęli właśnie wspomniany transparent. A warto też dodać, że w przerwie spiker ostrzegał fanów gości, że jeśli Ci nie usuną transparentu, to klub może ponieść karę

• Mowlik wykorzystał dośrodkowanie Mączyńskiego z rzutu wolnego i pokonał głową Świtałę

• Mariusz Mowlik strzela pierwszego gola w mecz!

• Kłus i Mączyński napili się - najprawdopodobniej - wody przy ławce rezerwowych i posłuchali kilku rad od trenera Pyrdoła

• Copik zagrywał głową do Świtały po wrzutce łodzian w pole karne MKS

• Dośrodkowanie Stawowego zostało zablokowany, a wcześniej piłkarze obu drużyn nie potrafili wymienić kilku podań z kolegami, ale za to z rywalami wychodziło im to całkiem okazale

• Kazimierowicz strzelił celnie, ale Wyparło złapał pewnie tez strzał. A cała akcja rozpoczęła się od prostej straty w środkowej strefie przez Łabędzkiego

• Faulowany Stawowy i wolny dla Kluczborka, po którym łodzianie próbowali wyjść z kontrą, ale dobiegli jedynie do 30. metra od swojej bramki

• Kosecki cały czas szaleje na prawym skrzydle. Przed momentem jego groźnego zagrania wzdłuż bramki nie sięgnął Kujawa

• Patryk Tuszyński w odpowiedzi trafił w słupek! Wyparło nie miałby szans na obronę, gdyby piłka leciała w bramkę

• I jest! Pierwszy celny strzał w meczu, a jego autorem Kosecki. Krzywdy gospodarzom jednak nie zrobił

• Fani ŁKS wywiesili transparent z hasłem- Niespełnione rządu obietnice, temat zastępczy kibice - nawiązując do ostatnich wydarzeń i zapowiedzi walki z chuliganami...

• Kazimierowicz bez trudu ograł Mączyńskiego przy linii bocznej i kolejna ofensywna akcja ŁKS skończyła się szybciej niż zaczęła

• Niziołek podawał do Tuszyńskiego, który wyszedłby sam na sam z bramkarzem ŁKS, ale ten nie wpadł, że kolega z drużyny tak rozwiąże tę akcję

• Wyparło nie zastanawiał się długo i wybił piłkę na aut, bo rywal leżał na boisku. Gracze MKS za chwilę oddali futbolówkę rywalom, zgodnie z zasadą fair-play

• Bykowski dostał piłkę pod nogi po wybiciu przez defensywę gospodarzy, strzelił jednak mocno i bardzo niecelnie

• Stawowy bardzo źle dośrodkowywał w szesnastkę łodzian

• Na stadionie w Kluczborku gości potężna grupa kibiców z Łodzi, którzy wypełnili cały sektor dla nich przeznaczony. Kibiców gospodarzy jest tylko nieco więcej...

• Rozpoczęli gospodarze

• MKS gra u siebie w tym sezonie skutecznie, bo przegrał zaledwie jedno spotkanie. Ale ŁKS równie dobrze radzi sobie na wyjazdach, gdzie dał się ograć tylko jeden raz

• W tej sytuacji punkty są potrzebne obu drużynom i na boisku walki nie powinno zabraknąć. Żeby tylko obok tej walki znalazło się też miejsca dla futbolu

• MKS natomiast ma zamiar wciąż grać w pierwszej lidze i do tej pory jest bliżej osiągnięcia celu niż dalej. Piłkarze z Kluczborka plasują się w środku stawki, ale od spadku dzielą ich zaledwie trzy „oczka”

• Obie ekipy walczą różne cele. ŁKS ma już dość gry w pierwszej lidze i chce awansować do Ekstraklasy. Po wczorajszym remisie Podbeskidzia, łodzianie w przypadku wygranej będą mieli dwa punkty przewagi nad bielszczanami