• Maycon minął się z piłką na piątym metrze, a mogło być groźne jakby doszedł

• Marcin Chmiest za faul ukarany żółtą kartką

• Strzelał Maycon i piłka minęła słupek bramki Sandecji o centymetry

• Sędzia pokazał, że z autu wznowią gospodarze, a z taką decyzją nie zgadzają się zawodnicy Sandecji

• Jakub Szmatuła piąstkował po strzale Aleksandra. Uderzenie było nieczyste ale sprawiło sporo problemów bramkarzowi Piasta.

• Spalony po akcji Piasta. Na razie oba zespoły dość spokojnie.

• Atakuje Sandecja. Już w pierwszej minucie strzał na bramkę Piasta.

• Zaczynamy mecz w Wodzisławiu!

• Obie jedenastki są już na boisku.

• Na ławce gości: Mariusz Różalski, Sebastian Fechner, Tomasz Midzierski, Maciej Kowalczyk, Bartosz Szeliga, Konrad Cebula, Wojciech Trochim

• Ale Urbana nie ma dziś w pierwszym składzie "Piastunek", a nawet na ławce rezerwowych. Na niej zasiedli: Krzysztof Kozik, Jan Buryan, Paweł Gamla, Łukasz Krzycki, Mariusz Muszalik, Bartosz Iwan, Jakub Smektała

• W Gliwicach gra Rudolf Urban, były piłkarz Sandecji. - Między zespołami nie ma dużej różnicy. Decydująca może być jedna bramka - zapowiada piłkarz na Sandecja.pl

• Piast i Sandecja to sąsiedzi w ligowej tabeli. Zajmują odpowiednio czwarte i piąte miejsce. Oba zespoły wciąż mają szanse na awans do Ekstraklasy, a marzy o tym najbardziej zespół z Gliwic.

• Za kilka minut pierwszy gwizdek sędziego w meczu Piasta z Sandecją. Znamy już składy obu zespołów.