Real Madryt

4

Galatasaray Stambuł

1

• Beznadziejny występ Galatasaray, które nawet grając godzinę w przewadze nie potrafiło zrobić krzywdy Realowi. Królewscy pokazali swoje wszystkie atuty i nawet bez Cristiano Ronaldo z łatwością ograli mistrzów Turcji. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

• Koniec spotkania! Real zwycięża 4:1!

• Casillas łapie centrę Nounkeu.

• Di Maria w ostatniej chwili zatrzymany przez Chedjou.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Gulselam za Felipe Melo.

• Płaski strzał Eboue wpada prosto w ręce Casillasa.

• Sneijder zza pola karnego uderzył równie mocno, co niecelnie.

• Młody Hiszpan w akcji indywidualnej najpierw został zablokowany, ale piłka do niego wróciła i ten położył na ziemi obrońcę i bez trudu pokonał bramkarza 4:1!

• GOOOOOOOOOOOOLLLL!!! Isco!!!

• Eboue na spalonym.

• Mizerne uderzenie Riery z dystansu.

• Carvajal wchodzi w miejsce Marcelo.

• Słabiutki strzał Buluta w kontrataku gospodarzy.

• Casillas!!! Świetny strzał Drogby w sytuacji statycznej, ale Iker wyciągnął się jak struna i podbił piłkę!

• Riera zastępuje Amrabata.

• Real idzie za ciosem. Marcelo z dystansu uderza wysoko nad bramką.

• Zmiana w Galatasaray: Sneijder za Brumę.

• Świetna akcja koronkowa gospodarzy, zakończona bardzo mocnym strzałem Argentyńczyka z kilkunastu metrów. Galata na łopatkach!

• GOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Angel Di Maria!!!

• Galatasaray zupełnie nie prezentuje się tak, żeby było widać przewagę liczebną Turków. Drużyna Manciniego rozczarowuje w drugiej połowie.

• Ponownie Arbeloa! Hiszpan doszedł do dośrodkowania Marcelo, przyjął piłkę i huknął nieznacznie obok bramki Galaty!

• Casemiro opuszcza boisko, a w jego miejsce Xabi Alonso.

• Akcja Eboue i 'ni to dośrodkowanie ni to strzał', do którego nie doszedł w polu karnym Bulut.

• Żółta kartka teraz dla Arbeloi za symulowanie faulu w polu karnym.

• Świetne dośrodkowanie Di Marii wprost do wbiegającego Arbeloi, który w idealnej sytuacji pokonuje bramkarza rywali z kilku metrów! Real prowadzi 2:1!

• GOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!! Alvaro Arbeloa!

• Piłka w siatce Realu po strzale Buluta, ale sędzia uznał, że ten był na spalonym. Dość kontrowersyjna decyzja.

• Akcja Brumy zakończona nieudanym dośrodkowaniem tego zawodnika.

• Wznawiamy grę!

• Spotkanie długo było słabe, ale zmieniła to czerwona kartka dla Sergio Ramosa w 28. minucie gry. Później oglądaliśmy dwa gole. Najpierw ładnie z wolnego uderzył Bale, minutę później wyrównał Bulut po pięknym podaniu Drogby. Czekamy na więcej po przerwie!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy 1:1.

• Bale!!! Walijczyk powinien był wyprowadzić Real na prowadzenie, ale nie potrafił w dobrej okazji pokonać Iscana!

• Genialne podanie Drogby, zagapił się Pepe i Umut Bulut w sytuacji sam na sam z Casillasem płaskim strzałem doprowadza do błyskawicznego wyrównania!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! Umut Bulut!

• Fantastyczny strzał z rzutu wolnego Bale'a na bramkę Iscana, który jednak był fatalnie ustawiony. Duży błąd bramkarza Galatasaray, ale gol i tak piękny! 1:0 dla Realu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Gareth Bale!

• Żółta kartka dla Felipe Melo.

• Galata przejęła inicjatywę po kartce dla Ramosa, ale nic z tego zupełnie nie wynika.

• W drugim meczu tej grupy Juventus prowadzi z Kopenhagą 1:0 po golu Vidala z rzutu karnego.

• Uderza z rzutu wolnego Inan, a odbita od muru piłka wpada w ręce Casillasa.

• Błyskawiczna zmiana. Schodzi z boiska Jese, w jego miejsce Nacho. Ancelotti po linii najmniejszego oporu zmienia wychowanka.

• Czerwona kartka dla Sergio Ramosa za faul na wychodzącym na czystą pozycję Bulucie! Real w dziesiątkę!

• Beznadziejne dośrodkowanie Inana z rzutu wolnego. Piłka, daleko od któregokolwiek z graczy gości, wpada w ręce Casillasa.

• Wieje nudą na Bernabeu.

• Galatasaray skupione na defensywie. Podopieczni Manciniego nawet nie atakują rywala agresywnym pressingiem. Real ma się męczyć w ataku pozycyjnym.

• Selcuk Inan z boku pola karnego uderza daleko od bramki Casillasa.

• Na spalonym Di Maria.

• Kwadrans gry za nami. Poza sytuacją Bale'a niewiele dzieje się na Santiago Bernabeu.

• Marcelo wykłada w polu karnym piłkę Jese, ale ten się zawahał i nie zdołał oddać strzału.

• Właśnie miała być minuta poświęcona Cristiano Ronaldo, ale wcale kibice niespecjalnie chcą prezentować maski z wizerunkiem Portugalczyka, nie wyszło to dobrze.

• Leży na boisku Eboue, który ucierpiał w starciu z Casemiro.

• Ależ pudło Bale'a!!! Walijczyk w kontrataku wychodzi na czystą pozycję(spalony, panie sędzio), ale uderza obok tureckiej bramki!

• Sporo niedokładności na początku spotkania z obu stron.

• Zaczynamy mecz!

• Obie drużyny wychodzą na murawę Santiago Bernabeu!

• Rezerwowi Galatasaray: Ufuk Ceylan, Semih Kaya, Sabri Sarioglu, Ceyhun Gulselam, Albert Riera, Wesley Sneijder, Burak Yilmaz. Roberto Mancini nie skorzysta dzisiaj z Muslery, Balty, Colaka oraz Altintopa.

• Ławka rezerwowych Realu: Diego Lopez, Daniel Carvajal, Nacho, Jose Rodriguez, Xabi Alonso, Alvaro Morata, Karim Benzema. Poza składem ekipy Carlo Ancelottiego znaleźli się kontuzjowani Coentrao, Ronaldo, Khedira i Varane oraz zawieszony Modric.

• Obok prezentujemy wyjściowe składy obu drużyn na to spotkanie!

• W dzisiejszym meczu nie zagra Cristiano Ronaldo (drobna kontuzja), ale na Santiago Bernabeu będzie aż 45 tysięcy podobizn Portugalczyka. Kibice Realu będą mieli maski z podobizną CR7 i jest to kolejna próba namówienia niezdecydowanych na zagłosowanie na Ronaldo w plebiscycie dotyczącym Złotej Piłki za rok 2013.

• W poprzednim spotkaniu Real zwyciężył Galatasaray aż 6:1. Po tym meczu w Stambule Galata nie ma już żadnych szans na wyprzedzenie Królewskich. Nie oszukujmy się, sześciu goli w wykonaniu Turków raczej dziś nie zobaczymy.

• Real już po czterech kolejkach fazy grupowej wywalczył awans do kolejnej fazy rozgrywek. O ten awans jeszcze walczą bardzo zaciekle ekipy Kopenhagi, Juventusu oraz Galatasaray. Turcy mają najtrudniej, bowiem dzisiaj muszą zmierzyć się na wyjeździe z Realem, a w ostatniej kolejce podejmą u siebie Juventus.

• Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów między Realem Madryt a Galatasaray Stambuł!