1/28 Zamknij

Ciekawa akcja Korony Kielce. Postanowiła wspólnie z kibicami wybrać najlepszą "11" Korony Kielce w latach 2011-2020. Na początek oczywiście

Fot. Korona Kielce

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/28] Następne

"11" dekady 2011-2020 Korony Kielce. Dziś bramkarze - Alomerović, Borjan, Kozioł i Małkowski [ZDJĘCIA]

Ciekawa akcja Korony Kielce. Postanowiła wspólnie z kibicami wybrać najlepszą "11" Korony Kielce w latach 2011-2020. Na początek oczywiście jedna z najsilniej obsadzonych pozycji, czyli bramkarze.

Lata 2011-2020 były niezwykle intensywne dla Korony, czasem trudne, ale w ostatecznym rozrachunku na pewno udane. Wszak za wyjątkiem ostatniego półrocza kielecki klub tę dekadę spędził w Ekstraklasie. Przez ten czas dla Korony zagrało wielu bardzo dobrych piłkarzy i to dobry moment, aby dokonać wyboru tych najlepszych z najlepszych. Po długich konsultacjach wybraliśmy po czterech zawodników na każdą pozycję. Zdecydowaliśmy się na tradycyjne ustawienie 1-4-4-2, a zatem w przypadku stoperów, środkowych pomocników oraz napastników będziecie wybierać spośród ośmiu piłkarzy.

Jak informuje Korona Kielce głosowanie na zawodników dekady 2011-2020 będzie odbywało się na klubowym profilu na Facebooku i będzie trwało dokładnie przez 24 godziny od momentu opublikowania posta. Na swojego kandydata głos można oddawać poprzez kliknięcie w odpowiednią reakcję - emotikonę (szczegóły na grafice). Kandydaci każdorazowo będą prezentowani w kolejności alfabetycznej. Co kilka dni za strona internetową Korony będziemy publikować kolejnych nominowanych.

- Wybierzcie z nami najlepszego bramkarza, obrońców, pomocników i napastników. A na finał także najlepszego trenera, który z ławki mógłby poprowadzić taki zespół gwiazd. Zapraszamy do zabawy i głosowania! - zachęca Korona Kielce.
Nominowani bramkarze na kolejnych slajdach.
(dor)

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy