1:1 w Janikowie. Unia zremisowała z Bałtykiem Koszalin

DL
Dariusz Bloch
W rundzie wiosennej Unia Janikowo pozostaje bez zwycięstwa. W sobotnie popołudnie janikowianie zremisowali u siebie 1:1 z Bałtykiem Koszalin.

Po bezbramkowej pierwszej połowie to Unia po przerwie otworzyła wynik. W 58. minucie w pole karne dośrodkował Gracjan Goździk, a Damian Ciechanowski uderzeniem głową wykończył akcję i wyprowadził Unię na prowadzenie.

Drużyna z Janikowa nie cieszyła się jednak z wyniku 1:0 zbyt długo. W 77. minucie Bałtyk wyrównał za sprawą Borysa Sobstyla-Jałoszyńskiego. Jak się miało okazać, gol na 1:1 był golem ustalającym końcowy rezultat.

Unia Janikowo - Bałtyk Koszalin 1:1 (0:0)