Michał Nowak
Fragment meczu Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg
Fragment meczu Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg Joanna Gołąbek
W meczu 33. kolejki drugiej ligi Radomiak Radom podejmuje u siebie Siarkę Tarnobrzeg. Zwycięstwo da zielonym awans do Fortuna I Ligi! Poniżej RELACJA NA ŻYWO z tego spotkania!

Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg 5:0 (1:0)
Bramki: Makowski 20, 53, Wawrylak samobójcza 68, Rolinc 88, Mikita 90+1
Radomiak: Haluch - Wawszczyk, Klabnik, Grudniewski, Banasiak, Mikita, Makowski (81 Filipowicz), Kaput, Karwot, Sokół (74 Rolinc), Leandro (86 Kucharski).
Siarka: Zoch - Głaz, Duda, Kubowicz, Wodecki, Janeczko (73 Cupriak), Maik (46 Wawrylak), Płatek, Radulj, Sitek (73 Woźniak), Ropski (62 Wełniak).
Sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).
Żółte kartki: Banasiak, Karwot - Sitek, Maik, Płatek, Radulj.
Widzów: 3950.

90+1' KONIEC MECZU! RADOMIAK RADOM W PIERWSZEJ LIDZE!!!!!!!!!
90+1' GOOOOOOOOOL DLA RADOMAIKA dogranie z prawej strony i Mikita podwyższa na 5:0!
90' co najmniej minuta doliczona przez arbitra
88' GOOOOOOL DLA RADOMIAKA!!!! Do siatki pewnym strzałem trafia Rolinc! To jest nokaut!!!
87' Leandro schodzi z boiska żegnany wielką owacją przez kibiców
84' poprzeczka po strzale Filipowicza!
84' Wawszczyk zażegnał niebezpieczeństwo we własnym polu karnym
83' kibice Siarki opuścili już właśnie sektor dla gości
82' niespełna dziesięć minut i przy Narutowicza będzie euforia!
79' Siarka próbuje zmniejszyć rozmiary porażki, ale bezskutecznie
75' groźnie Radulj, ale świetnie broni Haluch!
73' śmiało można to już napisać. RADOMIAK RADOM ZAGRA W PRZYSZŁYM SEZONIE NA ZAPLECZU EKSTRAKLASY!
72' Leandro z prawej strony "szesnastki", ale jego strzał zablokowany
67' GOOOOOOOOL DLA RADOMIAKA!!!!! Mikita wpadł w pole karne, wyłożył piłkę wzdłuż linii i Wawrylak pakuje piłkę do własnej bramki!
64' Radomiak gra mądrze i kontroluje boiskowe wydarzenia
60' kibice już zaczynają świętować!
58' Sitek po ziemi, ale broni Haluch
55' piłka w siatce Radomiaka, ale wcześniej sędzia odgwizdał faul w ofensywie
53' GOOOOOOOOOOOOOL DLA RADOMIAKA!!!!!! Kaput do Makowskiego, ten poczekał, przymierzył z powietrza i piłka w siatce! RADOMIAK CORAZ BLIŻEJ AWANSU DO PIERWSZEJ LIGI!
*mamy dla Was już kilkanaście zdjęć z pierwszej połowy. Odnośnik poniżej

48' Makowski sprzed pola karnego, ale niecelnie
47' piłka w siatce Siarki, ale wcześniej Sokół na spalonym
46' GRAMY! Zaczęła Siarka

45+3' KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
45+2' Karwot na wolne pole do Mikity, ale ten stracił futbolówkę
45' co najmniej trzy minuty doliczone przez sędziego
45' mocny strzał Leandro i znów z problemami Zoch
45' rzut wolny dla Radomiaka przy linii bocznej. Piłka spada pod nogi Klabnika i z trudem broni Zoch
42' Karwot próbował przelobować bramkarza, ale zbyt lekko i łapie Zoch
39' ależ niesamowicie poniewierany jest dzisiaj Leandro... kolejny faul i kolejna kartka dla Siarki
38' wygląda na to, że z kolanem Leo wszystko w porządku - wraca na boisko
36' kolejne ostre wejście w nogi Leandro. Brazylijczyk leży na boisku. Potrzebna pomoc medyczna
35' znów próbował Sitek, ale lekko i po ziemi. Łapie Haluch
32' dośrodkowanie Wodeckiego, ale nieznacznie za wysokie i Ropski nie sięgnął futbolówki
30' Sitek znalazł się w polu karnym Radomiaka, zwiódł obrońców zielonych, przełożył piłkę na lewą nogę, ale ostatecznie miejscowi zablokowali uderzenie
26' kolejny faul na Leo. Sędzia pokazuje wreszcie żółtą kartkę - Sitek przerwał groźną kontrę
25' Janeczko lewym skrzydłem, ale zbyt mocno dośrodkował
23' już chyba piąty faul na Leandro w dzisiejszym meczu...
20' GOOOOOOOL DLA RADOMIAKA!!!! Wawszczyk znowu pognał lewym skrzydłem i wyłożył futbolówkę po ziemi do Makowskiego, a ten z pierwszej piłki trafia do siatki strzałem po ziemi!
19' ładna akcja Radomiaka. Wawszczyk z lewego skrzydła w pole karne do Makowskiego, ten na prawo do Leandro, ale uderzenie Brazylijczyka prawą nogą w boczną siatkę
16' rzut wolny dla Siarki z około 35 metrów. Kubowicz trafia jednak wprost w mur
13' dośrodkowanie w pole karne i strzał głową Mikity. Zbyt lekki i broni bez problemów Zoch
13' Leandro wywalczył kolejnego rożnego dla gospodarzy. To już chyba czwarty
10' Kaput na wolne pole do Sokoła, ale ten zamiast oddać od razu strzał, przyjął futbolówkę, a uderzenie zostało zatrzymane przez obrońców i tylko rzut rożny
8' sprytnie zieloni chcieli rozegrać ten rzut rożny, ale Banasiak źle przyjął sobie piłkę i potem jego strzał został zablokowany
5' nieudane dośrodkowanie Mikity i bez zagrożenia
4' od pierwszych minut gorący doping kibiców dla Radomiaka!
3' nerwowy początek w wykonaniu zielonych
2' Leandro pognał prawą stroną, wyłożył piłkę na piąty metr, ale nikt nie zamknął tej akcji
1' GRAMY! Zaczął Radomiak

*godz. 16:57 - sędziowie wyprowadzają obie ekipy na murawę
*godz. 16.56 - stadion wypełniony już po brzegi!
*godz. 16.45 - zawodnicy powoli kończą już rozgrzewkę. Kwadrans do rozpoczęcia meczu!
*godz. 16.33 - bilety na to spotkanie zostały wyprzedane. Dzisiejszy mecz obejrzy więc komplet kibiców!
*godz. 16.30 - ze stadionu przy ul. Narutowicza w Radomiu wita Michał Nowak.

*Wyjściowe składy powyżej. Poniżej podajemy rezerwowych:
Radomiak: Kochalski, Rolinc, Kucharski, Winsztal, Luz, Świdzikowski, Filipowicz.
Siarka: Krupa, Cupriak, Wawrylak, Galara, Józefiak, Wełniak, Woźniak.

*Klubowy fanpage Radomiaka opublikował w dniu meczu niezwykle motywujące wideo "Dzisiaj nadszedł czas!":