2 liga. Remis Siarki Tarnobrzeg z ROW-em w Rybniku. Gole Marcina Wodeckiego

Marcin Wodecki (z piłką) strzelec gola dla Siarki w meczu w Rybniku.
Marcin Wodecki (z piłką) strzelec gola dla Siarki w meczu w Rybniku. Rybnik Nasze Miasto PL Zbigniew Harazim
W meczu 26 kolejki drugiej ligi, Siarka Tarnobrzeg zremisowała 1:1 z ROW w Rybniku. Jedynego gola dla Siarki strzelił, Marcin Wodecki.

ROW 1964 Rybnik - Siarka Tarnobrzeg 1:1 (1:1)
1:0 Przemysław Brychlik 9,
1:1 Marcin Wodecki 45+1

ROW 1964:Rosa – Janik, Wasiluk, Krotofil, Zawadzki, Bukowiec, Tkocz (70. Mazurek), Szkatuła, Bojdys, Brychlik (73. Giełażyn), Rostkowski (83. Koch)

Siarka: Zoch – Głaz, Kubowicz, Wełnicki, Drobot (82. Woźniak), Płatek, Maik, Sitek (77. Wawrylak), Wodecki, Janeczko (86 Kargulewicz), Wełniak (59. Ropski).

Sędziował: Maciej Pelka (Piła).

Podopieczni trenera Ryszarda Komornickiego przystąpili do meczu bez dwóch kluczowych środkowych pomocników, Sebastiana Dudy (kontuzja) i Kamila Radulja (żółte kartki).
Po raz pierwszy w wyjściowym składzie wybiegł Kacper Wełniak.
Bardzo źle rozpoczął się ten mecz dla Siarki. Już w 9 minucie, Przemysław Brychlik w sporym zamieszaniu podbramkowym wepchnął piłkę do siatki. W 17 i 23 minucie, bliski pokonania bramkarza gospodarzy był Janeczko. W 29 minucie, piłkę z linii bramkowej wybił Marcin Wodecki. W 37 minucie poprzeczka uratowała Siarkę od utraty gola.
W doliczonym czasie gry, Janeczko zagrał do Marcina Wodeckiego, który pokonał bramkarza Rybnika.