K. Nowaliński Stal Stalowa Wola PSA
W meczu drugiej ligi, Olimpia Grudziądz pokonała na własnym boisku 2:0 Stal Stalową Wolę. Od 49 minuty Stal grała w dziesiątkę, po tym jak czerwoną kartkę otrzymał Grzegorz Janiszewski, a od 86 minuty w "9" po czerwonej kartce dla Fryderyka Stasiaka.

Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola 2:0 (1:0)
1:0 Tiago Alves 11
2:0 Germán Ruiz 50 z karnego.

Olimpia:Brylewski - Ciechanowski, Očenáš, Žitko, Fryc (85 Handzlik) - Skibicki (66 Gabor), Ziętarski, Kona, Ruiz (61 Witasik), Alves (76 Marzec) - Kita.

Stal: Kalinowski - Waszkiewicz, Jarosz, Janiszewski, Sobotka - Jopek (51 Stasiak), Stelmach, Pietras, Mroziński, Mistrzyk (69 Trąbka) - Dadok (75 Kitliński).

Już w 11 minucie, Stal straciła gola. W sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem znalazł się Tiago Alves i skierował piłkę do siatki.
Na początku drugiej połowy, Grzegorz Janiszewski sfaulował w polu karnym Przemysława Kitę i sędzia wskazał na 11 metr. Na gola karnego zmienił German Ruiz. Ponadto nasz zawodnik został ukarany czerwoną kartką. W 86 minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał drugi zawodnik Stali, Fryderyk Stasiak.