Grzegorz Lipiec
Adrian Dziubiński (z piłką) strzelił przeciwko Gryfowi gola na wagę trzech punktów. Dobre nastroje w Stalówce. Krzysztof Kapica
Adrian Dziubiński zapewnił trzy punkty starciu z Gryfem Wejherowo. Stal Stalowa Wola wygrała 1:0, ale w pełni na to zasłużyła.

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Adrian Dziubiński 56.

Gryf Wejherowo: Ferra - Regliński (69 Wicon), Wicki żk, Kamiński, Ptak (59 Gabor) - Brzuzy, Kołc, Nadolski żk, Trąbka, Goerke - Okuniewicz (50 Gierszewski).

Stal: Brylewski - Waszkiewicz, Jarosz, Zalepa, Sobotka - Dziubiński (90 Wójcik), Stelmach, Żołądź, Hirśkyj (59 Bukowiec 2), Stąporski - Gębalski (77 Jonkisz).

Sędziował: Łukasz Karski ze Słupska. Widzów: 200.

W niedzielne południe Stal Stalowa Wola zaliczyła ostatni wyjazdowy mecz w tym roku kalendarzowym.
Podopieczni Krzysztofa Łętocha zgarnęli w starciu z Gryfem Wejherowo bardzo ważne trzy punkty. Zielono-czarni odskoczyli od ekip, które są blisko strefy spadkowej. Wygraną 1:0 zapewnił w drugiej połowie Adrian Dziubiński. Ofensywny pomocnik Stali wykorzystał dośrodkowanie w pole karne i pokonał Wiesława Ferrę.

Wygrana mogła być bardziej okazała, bo na przykład w 20 minucie wydawało się, że Ferra sfaulował w polu karnym jednego z zawodników Stalówki i sędzia Łukasz Karski powinien wskazać na jedenastkę. Tak się nie stało.
W 23 minucie doskonałą okazję miał Szymon Jarosz, ale Ferra wybronił jego strzał. Po chwili do siatki wejherowian trafił Stepan Hirskyj, ale arbiter liniowy wskazał pozycję spaloną.

Dwie szanse miał Adrian Gębalski. W 43 minucie wybronił jego uderzenie. Tak samo było w 52 minucie. Ferra uchronił też swoją drużynę przed stratą gola w bezpośrednim starciu z Dziubińskim.

Na koniec piłkarskiej jesieni Stal w sobotę, 25 listopada, zagra na Stadionie Miejskim w Rzeszowie z Błękitnymi Stargard. Początek tego meczu przewidziano na godzinę 13.

Materiał oryginalny: 2 liga. Zwycięski wyjazd Stali Stalowa Wola do Gryfu Wejherowo. Adrian Dziubiński zapewnił wygraną - Echo Dnia Podkarpackie