2 liga. Zwycięstwo Siarki Tarnobrzeg z Olimpią w Grudziądzu. Przerwana zła passa

Zła passa Siarki Tarnobrzeg przełamana. Po ośmiu przegranych meczach po rząd, podopieczni trenera Włodzimierza Gąsiora wygrali 3:2 z Olimpią w Grudziądzu.

Olimpia Grudziądz - Siarka Tarnobrzeg 2:3 (1:0)
Jakub Głaz 11 (samobójcza), Mateusz Marzec 84 - Krzysztof Ropski 47, Dawid Kubowicz 77, Mateusz Janeczko 86

Olimpia: 19. Wojciech Muzyk - 25. Damian Ciechanowski, 26. Donatas Nakrošius, 6. Ariel Wawszczyk, 8. Mikołaj Gabor (85, 18. Nikodem Zatorski) - 22. Kacper Skibicki (56, 13. Bartosz Śmietanko), 11. Robert Ziętarski, 70. Konrad Handzlik, 17. Mateusz Marzec, 10. Aghwan Papikjan (82, 30. Dariusz Kamiński) - 15. Robert Hirsz.

Siarka: 1. Krystian Krupa - 98. Jakub Głaz, 37. Michał Bierzało, 14. Sebastian Duda, 99. Kamil Woźniak - 51. Maksymilian Sitek (89, 20. Grzegorz Płatek), 4. Łukasz Nadolski, 23. Dawid Kubowicz, 18. Kacper Maik, 77. Aleksander Drobot (46, 11. Mateusz Janeczko; 90, 16. Eryk Galara) - 19. Adrian Gębalski (46, 9. Krzysztof Ropski).

żółte kartki: Bierzało, Kubowicz.

sędziował: Łukasz Kuźma (Białystok).

W 75. minucie Michał Bierzało (Siarka) nie wykorzystał rzutu karnego (Wojciech Muzyk obronił).

Po pierwszej połowie Olimpia prowadziła 1-0 po samobójczej bramce Jakuba Głaza i nic nie zapowiadało, że spotkanie z Siarką zakończy się przegraną naszej drużyny. Druga połowa zaczęła się dla naszej drużyny fatalnie, bo już w 47. minucie Krzysztof Ropski wyrównał wynik spotkania na 1-1. Kolejną bramkę Olimpia straciła w 77. minucie po strzale Dawida Kubowicza. Zawodnicy Olimpii starali się jeszcze odwrócić losy spotkania i dzięki bramce Mateusza Marca w 84. minucie spotkania zdołali wyrównać. Niestety radość ze zdobytej bramki nie trwała długo, bo już 86. minucie Siarka ponownie wyszła na prowadzenie za sprawą gola zdobytego przez Mateusza Janeczko. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2-3 dla Siarki Tarnobrzeg.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Następcy naszych sportowców - synowie idą w ich ślady [GALERIA ZDJĘĆ]

Syn byłego piłkarza KSZO zginął w wypadku [ZDJĘCIA]

Korona Kielce - piłkarze bez tajemnic, ich wartość rynkowa

Zgody i kosy kibiców świętokrzyskich klubów piłkarskich

Materiał oryginalny: 2 liga. Zwycięstwo Siarki Tarnobrzeg z Olimpią w Grudziądzu. Przerwana zła passa - Echo Dnia Podkarpackie