Damian Wiśniewski
W pierwszej serii spotkań w drugiej części sezonu w grupie czwartej piłkarskiej trzeciej ligi Czarni Połaniec przegrali na własnym boisku z liderem tabeli, Cracovią II, 0:3. Teraz podopieczni trenera Grzegorza Wcisło zmierzą się z Orlętami Radzyń Podlaski.

W meczu z Cracovią II Czarni do przerwy remisowali 0:0. W drugiej połowie najpierw stracili gola na 0:1 po uderzeniu Roberta Ożoga. Niedługo potem drużyna z Połańca miała świetną okazję do wyrównania, ale Adrian Gębalski nie wykorzystał rzutu karnego. Później po jednym golu dołożyli Łukasz Ziemnik i Damian Urban, co dało Cracovii II pewny triumf.

W najbliższej serii spotkań drużyna z powiatu staszowskiego zmierzy się na wyjeździe z Orlętami Radzyń Podlaski, z którymi w rundzie jesiennej zremisowała 1:1.

Rewanż odbędzie się w Radzyniu Podlaskim, w tę sobotę. Początek zaplanowano na godzinę 15.

3 liga. Kibice na meczu Czarni Połaniec - Cracovia II. Byłeś...