3. liga. Dobry tylko początek i koniec. Porażka KSZO 1929 Ostrowiec w Białej Podlaskiej

PK

Podlasie Biała Podlaska - KSZO 1929 Ostrowiec Św. 3:2 (3:1)

Bramki: 0:1 Szymon Stanisławski 7, 1:1 Mariusz Chmielewski 9, 2:1 Kamil Kocoł 31, 3:1 Gabriel Mierzwiński 38, 3:2 samobójcza 90.

KSZO: Szymkowiak – Głaz (65. M. Kaczmarek), Mężyk, Zaklika (36. Imiołek), Persona - Mąka, Trochim, Szydłowski (46. Chudyba), P. Kaczmarek (65. Chrzanowski) – Paluch, Stanisławski.

Żółte kartki: Nieścieruk, Dmitruk, Szabaciuk (Podlasie), Zaklika, Imiołek, Trochim, Chrzanowski (KSZO 1929).
Sędziował: A. Nestorowicz (Lublin).

ZOBACZ>>> ZDJĘCIA Z MECZU PODLASIE BIAŁA PODLASKA - KSZO 1929 OSTROWIEC ŚW.

Od pierwszej minuty mecz był toczony w szybkim tempie i nie brakowało w nim ładnych akcji. Ostrowczanie dobrze grali w ofensywie, ale słabo w obronie, większość akcji drużyny z Białej Podlaskiej stanowiła zagrożenie dla bramki KSZO 1929.
Podlasie zaczęło od dwóch groźnych akcji jeszcze zlikwidowanych przez obrońców KSZO, a odpowiedź gości była szybka i skuteczna: - w 7 minucie Paweł Kaczmarek świetnie dośrodkował, a Szymon Stanisławski głową wbił piłkę do bramki. Riposta gospodarzy była jednak błyskawiczna – dwie minuty później, po prostopadłym podaniu Kamila Kocoła, Mariusz Chmielewski pokonał Kamila Szymkowiaka.

Potem przewagę uzyskała drużyna z Ostrowca, dobre sytuacje mieli Michał Paluch, Wojciech Trochim, Stanisławski i Bartosz Szydłowski, ale albo nie trafiali w bramkę, albo dobrze interweniował bramkarz Podlasia. Jednak nieoczekiwanie w 30 minucie gola na 2:1 zdobyli gospodarze – po ładnej akcji lewą stroną boiska wbiegający w pole karne Kamil Kocoł płaskim strzałem strzelił nie do obrony.

W 38 minucie było już 3:1. Znów nastąpiło prostopadłe podanie w pole karne gości i 16-letni Gabriel Mierzwiński wbił piłkę do siatki.
Drugą połowę drużyna trenera Marcina Sasala zaczęła od zdecydowanych ataków, efektem tego były dobre, acz nie zakończone golami sytuacje Chmielewskiego i Stanisławskiego. Z upływem czasu impet akcji KSZO słabł. Kontaktowy gol padł dopiero w ostatniej minucie podstawowego czasu gry po strzale samobójczym.

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH PGE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

POLECAMY RÓWNIEŻ:

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: