Kapitalna akcja w 3. lidze! Kapitan KSZO 1929 Ostrowiec Radosław Sylwestrzak w meczu z Wisłoką Dębica zdobył wspaniałą bramkę

Dorota Kułaga
Radosław Sylwestrzak z KSZO 1929 Ostrowiec w meczu z Wisłoką Dębica w 3 lidze, wygranym przez gospodarzy 3:1, zdobył bramkę z gatunku tych - stadiony świata. Zobacz, jak kapitan KSZO pokonał bramkarza Wisłoki. Warto!

Wspaniała bramka Radosława Sylwestrzaka

Po przerwie gospodarze zdobyli jedną bramkę, ale jaką! To było trafienie z gatunku stadiony świata w wykonaniu kapitana Radosława Sylwestrzaka. Odebrał piłkę na swojej połowie, podał do Michała Nawrota, ten odegrał do kapitana. Minął on zwodem jednego z piłkarzy Wisłoki i fantastycznym strzałem z około 40 metrów przelobował bramkarza Wisłoki. Po tym trafieniu wymownie spojrzał w niebo...A po chwili utonął w objęciach kolegów z drużyny, którzy gratulowali mu efektownego trafienia. To był gol rzadkiej urody, nie powstydziłyby się go największe gwiazdy światowego futbolu. Gratulacje!

Radosław Sylwestrzak ma 29 lat, jest wychowankiem Odry Górzyca, Gra też między innymi w GKS Katowice, Radomiaku Radom, Siarce Tarnobrzeg, Widzewie Łódź, Stali Rzeszów. Od sezonu 2021/2022 jest zawodnikiem KSZO, obecnie kapitanem i liderem drużyny. Jego ściągnięcie do Ostrowca było przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Prywatnie jest młodszym bratem Kamila Sylwestrzaka, byłego piłkarza między innymi Korony Kielce i Wisły Płock, który w ekstraklasie rozegrał 119 spotkań, zdobył 14 bramek. Obecnie z powodzeniem walczy w MMA.