sks wisła sandomierz
W meczu trzeciej ligi, Wisła Sandomierz na własnym boisku przegrała 0:2 z Sokołem Sieniawa.

Wisła Sandomierz - Sokół Sieniawa 0:2 (0:0),
Jarosław Lis 59, Kacper Drelich 65.

Wisła: Janowski - Sudy, Wilk, Kolbusz, Chorab (68 Bażant), Piątkowski, Kamiński (61 Rop), Siedlecki (73 Poński), Sornat (65 Danieluk), Bętkowski, Piechniak (68 Pasternak).

Sokół: Korziewicz - Skała (65 Kardyś), Padiasek, Drelich, Kapuściński, Lis - Purcha (80 Kądziołka), Ochał, Broda (43 Majda), Brocki (85 Wilusz) - M. Jędryas (60 Nalepka).

Trwa fatalna seria podopiecznych trenera Dariusza Pietrasiaka, piłkarzy Wisły. Jego podopieczni przegrali trzeci kolejny mecz ligowy, a wliczając porażkę w Pucharze Polski z Granatem Skarżysko-Kamienna to czwarte przegrane spotkanie. W sumie w siedmiu meczach rundy wiosennej, Wisła zdobyła tylko pięć punktów.

Kolejny mecz i kolejne kłopoty kadrowe trenera Wisły Dariusza Pietrasiaka. Za żółte kartki pauzował Damian Nogaj. Kontuzjowani są, Jakub Konefał, Dawid Korona i Szymon Czerwiak.

Sokół pojechał do Sandomierza z chęcią rewanżu za mecz z rundy jesiennej, kiedy to podopieczni Szymona Szydełki przegrali w Sieniawie 3:4 i plan swój zrealizował. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Nie popisał się sędzia nie widząc zagrania ręką w polu karnym Sokoła.
Pod koniec pierwszej połowy sandomierska drużyna zdobyła bramkę. Sędzia jednak gola nie uznał, bo jego zdaniem piłka całym obwodem nie przekroczyła linii bramkowej.

Wisła przechodzi wyraźny kryzys formy. Szybko musi się jednak pozbierać, bo w ligowej tabeli zbliża się do strefy spadkowej. Przed sandomierską drużyną kolejne ligowe mecze.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0