Dorota Kułaga
W meczu kontrolnym trzecioligowy ŁKS Probudex przegrał na wyjeździe z Hutnikiem Kraków 2:3.

Hutnik Kraków - ŁKS Probudex Łagów 3:2 (1:0)
Bramki: Elorhan 45, Abdallah Hafez 54 z karnego, zawodnik testowany 59 - Maciej Urbański 75, Daniel Ruiz 80.
ŁKS Probudex: Nowak - Rogala, Ruiz, Cichocki. Urban - Waniek, Imiela, Mydlarz, Cukrowski, Piróg - zawodnik testowany oraz Banach, Mamełka, Gierczak, Urbański, Hajduk oraz pięciu zawodników testowanych.

W 9 minucie Jakub Cukrowski ukarany został czerwoną kartką za faul taktyczny, ale trenerzy obu drużyn uzgodnili, że zespół z Łagowa nadal będzie grał w pełnym składzie. W 23 minucie doszło do wymuszonej zmiany w drużynie prowadzonej przez trenera Ireneusza Pietrzykowskiego - zawodnik testowany opuścił boisko z kontuzją, a za niego wszedł Szymon Hajduk.

W 59 minucie gospodarze prowadzili już 3:0, ale w końcówce zespół z Łagowa zdobył dwie bramki, ale do remisu już nie udało się doprowadzić.

-Hutnik był trochę lepszym zespołem, było widać większą kulturę gry. Wygrał zasłużenie - podsumował sparing trener Łagowa Ireneusz Pietrzykowski.

Następny mecz kontrolny ŁKS Probudex Łagów rozegra z Lechią Tomaszów Mazowiecki - w Łagowie w sobotę o 11.