3 liga. Maciej Kołoczek został zawodnikiem Wisły Sandomierz. Przyszedł z Podbeskidzia Bielsko-Biała

dor
19-letni Maciej Kołoczek został nowym zawodnikiem trzecioligowej Wisły Sandomierz.
19-letni Maciej Kołoczek został nowym zawodnikiem trzecioligowej Wisły Sandomierz. Fot. Wisła Sandomierz
Udostępnij:
19-letni Maciej Kołoczek został nowym zawodnikiem trzecioligowej Wisły Sandomierz.

Maciej Kołoczek do Wisły Sandomierz przyszedł na zasadzie transferu definitywnego z Podbeskidzia Bielsko-Biała. Grał też w Motorze Lublin i Miedzi II Legnica. Jest napastnikiem. Zawodnik związał się z sandomierskim klubem dwuletnią umową.

Piłkarze trzecioligowej Wisły Sandomierz w ostatnim sparingu przed inauguracją sezonu pokonali Wólczankę Wólka Pełkińska 4:3. W pierwszym spotkaniu w trzeciej lidze w sezonie 2020/2021 Wisła zagra u siebie z Chełmianką Chełm. Mecz odbędzie się w niedzielę, początek o godzinie 17.

Klub przekazuje ważne informacje dla kibiców: 1. Na stadionie obowiązuje zakrycie nosa i ust; 2. Zachowujemy odstęp 1.5 m; 3. Przy wejściu dezynfekujemy dłonie; 4. Zajmując udostępnione krzesełka zachowujemy dystans 1,5 m. Ze względu na ograniczoną liczbę udostępnionych miejsc zostanie przeprowadzona przedsprzedaż biletów w klubowej kasie.

Australian Open nie dla Djokovicia, jakie szanse mają Polacy?

Wideo

Materiał oryginalny: 3 liga. Maciej Kołoczek został zawodnikiem Wisły Sandomierz. Przyszedł z Podbeskidzia Bielsko-Biała - Echo Dnia Świętokrzyskie

Dodaj ogłoszenie