3 liga piłkarska. Remis KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski z Czarnymi w Połańcu

W meczu 3 ligi piłkarskiej, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zremisował 2:2 z Czarnymi w Połańcu. Podopieczni trenera Marcina Wróbla dwukrotnie prowadzili.

Czarni Połaniec - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Michał Grunt 18 z karnego, 1:1 Kamil Hul 54, 1:2 Kamil Łokieć 77, 2:2 Filip Krępa 90.

Czarni: Borusiński - Wątróbski, Witek, Janiec (46 Płudowski), Hul, Bawor, Zięba, Tetlak (46 Ryguła), Krępa, Miazga (46 Sobczyk), Skiba (90 Miśko).
KSZO 1929: Zacharski - D. Cheba, Kardas, Dybiec, P. Cheba - Łokieć, Burzyński (62 Mąka), Puton (83 Mężyk), Madej (90 Ziółkowski), Jedlikowski (68 Smuczyński) - Grunt (68 Kapsa).

W 18 minucie za faul jednego z graczy Czarnych w polu karnym sędzia wskazał na jedenasty metr. Skutecznie karnego na gola zamienił Grunt. W przerwie trener Czarnych, Piotr Mazurkiewicz dokonał trzech zmian. Szybko, bo już w 54 minucie, gospodarze wyrównali, po strzale Kamila Hula.
W 77 min. podopieczni trenera Marcina Wróbla ponownie wyszli na prowadzenie. Gospodarze grali niezwykle ambitnie i w 90 minucie po Filip Krępa doprowadził do wyrównania.

- Czujemy spory niedosyt, bo mieliśmy wszystkie atuty w ręku. Byliśmy zespołem lepszym, a gospodarze tylko po stałych fragmentach stwarzali zagrożenie pod naszą bramkę. Uczulałem na to moich zawodników, ale w doliczonym czasie gry gdzieś zgubili koncentrację - powiedział po meczu Marcin Wróbel, trener KSZO.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Następcy naszych sportowców - synowie idą w ich ślady [GALERIA ZDJĘĆ]

Syn byłego piłkarza KSZO zginął w wypadku [ZDJĘCIA]

Korona Kielce - piłkarze bez tajemnic, ich wartość rynkowa

Zgody i kosy kibiców świętokrzyskich klubów piłkarskich

Materiał oryginalny: 3 liga piłkarska. Remis KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski z Czarnymi w Połańcu - Echo Dnia Świętokrzyskie