3 liga piłkarska. Ruch Radzionków - MKS Kluczbork 2-1

Łukasz Baliński
Gracze MKS-u Kluczbork tym razem nie zaprezentowali się z najlepszej strony...
Gracze MKS-u Kluczbork tym razem nie zaprezentowali się z najlepszej strony... Łukasz Baliński
Ostatni kwadrans pełen emocji wynagrodził kibicom nudne wcześniej spotkanie Ruch Radzionków - MKS Kluczbork. Niestety, bez happy endu dla naszego zespołu.

Wcześniej przez długi czas z boiska wiało nudą, a w pierwszej połowie nie było żadnej okazji na gole z obu stron.

Inauguracyjną odsłonę należałoby przemilczeć, gdyż obie drużyny miały może po jednej sytuacji do zdobycia bramki (w MKS-ie Piotr Krauaz), ale to i tak mocno naciągane stwierdzenie. Nieco lepiej było po zmianie stron, ale tylko nieco, a i tak w znacznej mierze dlatego, że końcowy obraz tego pojedynku „zaburzył” w znacznej mierze ten wspomniany, ostatni kwadrans.

Na boisku zaczęło się coś dziać dopiero w 77. minucie. Wówczas to Marcin Trzcionka, tak dośrodkował z rzutu rożnego, że Patrykowi Wnukowi pozostało tylko „dołożyć głowę”. 200 sekund przed końcem regulaminowego czasu gry natomiast z podobnego rodzaju asysty w podobny sposób skorzystał Michał Staszowski.

Goście dopiero wtedy się obudzili i mieli dwie dobre okazję do goli. Jednej nie wykorzystał Miłosz Reisch, przy drugiej z kolei do siatki trafił z rzutu wolnego potem Kamil Nitkiewicz, ale zaraz potem sędzia zakończył to starcie.

Ruch Radzionków - MKS Kluczbork 2-1 (0-0)
Bramki: 1-0 Wnuk - 77., 2-0 Staszowski - 86. 2-1 Nitkiewicz - 90.
MKS: Poloczek - Orłowicz, Gierak, Krawczun, Nitkiewicz - Makowski, Glanowski (80. Reisch), Sobala, Okraszewski, Lewandowski (77. Jelonek) - Krauz. Trener Andrzej Orzeszek.
Żółta kartka: Gierak.

Materiał oryginalny: 3 liga piłkarska. Ruch Radzionków - MKS Kluczbork 2-1 - Nowa Trybuna Opolska