3 liga. Piłkarze Czarnych Połaniec w sobotę na własnym...

3 liga. Piłkarze Czarnych Połaniec w sobotę na własnym boisku zagrają o ligowe punkty z Wisłą Puławy. Początek meczu o godzinie 14

Echo Dnia Świętokrzyskie

Aktualizacja:

Echo Dnia Świętokrzyskie

Maciej Witek (w czarnym stroju) w meczu z Podlasiem Biała Podlaska pełnił funkcję kapitana Czarnych Połaniec.

Maciej Witek (w czarnym stroju) w meczu z Podlasiem Biała Podlaska pełnił funkcję kapitana Czarnych Połaniec. ©facebook podlasie biała podlaska

W 19 kolejce, Czarni Połaniec na własnym boisku zagrają z Wisłą Puławy. Początek meczu w sobotę o godzinie 14. W 18 kolejce, Czarni przegrali 1:3 z Podlasiem w Białej Podlaskiej i spadli na 16, spadkowe miejsce w ligowej tabeli.
Maciej Witek (w czarnym stroju) w meczu z Podlasiem Biała Podlaska pełnił funkcję kapitana Czarnych Połaniec.

Maciej Witek (w czarnym stroju) w meczu z Podlasiem Biała Podlaska pełnił funkcję kapitana Czarnych Połaniec. ©facebook podlasie biała podlaska

Miłe złego początki tak można napisać meczu Czarnych w Białej Podlaskiej. Już w 7 minucie Rafał Michalik dał prowadzenie Czarnym. Później już było tylko gorzej i trzy stracone bramki.

- Mecz rozpoczął się świetnie dla nas. Przy 1:0 mieliśmy szansę podwyższyć wynik, ale nie udało się. Niestety, później było tylko gorzej. Kontuzji doznał nasz napastnik Damian Skiba po brutalnym faulu rywala, który nie zobaczył nawet żółtej kartki, ale nie przez to przegraliśmy mecz. Popełniliśmy kuriozalne błędy w obronie, a tak spotkania się nie wygra - powiedział trener Czarnych Piotr Mazurkiewicz.

- Bardzo dobrze zaczęliśmy ten mecz i później głupio stracona bramka podcięła troszkę skrzydła przed przerwą. Drugą połowę zaczęliśmy z mega zaangażowaniem, stwarzaliśmy sytuacje jednak nie udało się ich wykorzystać. Straciliśmy dwie bramki ze stałych fragmentów. Szkoda, głowa do góry w następnym meczu musi być lepiej - mówił po meczu Rafał Michalik, strzelec gola dla Czarnych.

- Pierwszą połowę zremisowaliśmy grając pod wiatr na wyjeździe, to całkiem dobry rezultat drugą połowę zaczęliśmy świetnie, graliśmy z wiatrem, mocno na nich naciskaliśmy. Rywale mają rzut rożny i dosłownie wciskają nam bramkę od tego momentu się trochę posypało - mówił z kolei po tym meczu Filip Krępa, jeden z najbardziej doświadczonych piłkarzy Czarnych.

Czarni w Białej Podlaskiej zagrali bez swojego kapitana, Mateusza Załuckiego, który podobnie jak Marcin Misiak pauzował za kartki. Obaj wracają do kadry meczowej i będą brani pod uwagę przy ustalaniu wyjściowego składu na Wisłę Puławy.

Czarni w sobotę zagrają z bardzo wymagającym rywalem. Wisła to czołowy zespół trzeciej ligi, wciąż z szansami na awans do drugiej ligi. Dlatego nawet jeden zdobyty punkt przez nasz zespół będzie bardzo cenny. Trzy byłyby marzeniem połanieckiego trzecioligowca. W rundzie jesiennej w meczu rozegranym w Puławach, Czarni bezbramkowo zremisowali.


center>
POLECAMY RÓWNIEŻ:


Laureaci Plebiscytu 2018 i ich kobiety - żony, narzeczone, dziewczyny

Świętokrzyskie zawodniczki jak modelki [AKTUALIZACJA]


Najprzystojniejsi sportowcy w świętokrzyskich klubach. Zdjęcia z prywatnych sesji!

Księża z diecezji kieleckiej mistrzami Polski w piłce nożnej! [ZDJĘCIA]W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

Wyniki

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej