Bartosz Wartałowicz
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski przegrał 1:3 z Sokołem Sieniawa w meczu 27 kolejki 3 Ligi grupy 4.

Porażka KSZO z Sokołem Sieniawa

KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Sokół Sieniawa 1:3 (0:3)
Bramki: Szymon Feret 2, Mateusz Geniec 13 z karnego, Bartosz Tłuczek 39 - Michał Nawrot 90+1 z karnego.
KSZO: Burek - Brągiel, Mężyk, Jarzynka, Maidanevych - Kafel (76 Zimnicki) , Nawrot, Dziubiński (46 Bełczowski) - Zdyb (16 Mazurek), Chernii (46 Janaszek), Lipka (65 Dumaniuk).
Żółte kartki: Maidanevych, Dumaniuk, Brągiel - Siryk.
Czerwona kartka: Damian Mężyk 12.
Sędziował: Piotr Chojnacki (Warszawa).

KSZO został szybko zaskoczony, bo przegrywał już od 2 minuty po golu Szymona Fereta. 12 minut później sędzia wyrzucił z boiska Damiana Mężyka za faul w polu karnym, a "jedenastkę" wykorzystał Mateusz Geniec. Do przerwy goście zdobyli jeszcze jednego gola, a zespół Rafała Wójcika musiał zadowolić się jedynie golem honorowym. Do siatki w doliczonym czasie gry z jedenastu metrów trafił Michał Nawrot. Zobaczcie zdjęcia z tego spotkania