3 liga. ZAPIS RELACJI LIVE. Siarka Tarnobrzeg remisuje z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Damian Wiśniewski
Marcin Radzimowski
W ostatniej kolejce piłkarze z Tarnobrzega przegrali mecz, który niemal mieli już wygrany. W wyjazdowym starciu z Podlasiem Biała Podlaska do przerwy prowadzili 2:0 i prezentowali się bardzo dobrze. W drugiej połowie ich gra jednak się całkiem załamała i skończyło się na tym, że nie zdobyli ani jednego punktu. Około 13:45 zaczniemy tutaj relację live ze spotkania Siarki z KSZO 1929.

RELACJA LIVE

ODŚWIEŻ, ABY ZAKTUALIZOWAĆ

Siarka Tarnobrzeg - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2:2 (1:1)
Bramki:
Mateusz Janeczko 8 z rzutu karnego, 47 - Jakub Chrzanowski 41, Przemysław Dwórzyński 90+1.
Żółte kartki: Oliwier Kowalik 59, Kamil Kargulewicz 65, Jakub Tabor 83, Sebastian Duda 86, Paweł Rogala 88 - Robert Majewski 7, Bartosz Szydłkowski 27, Tomasz Persona 79.
Siarka: Kowal - Kowalik, Józefiak, Duda, Sulkowski (67. Gessner) - Janeczko (88. Wdowiak), Tabor, Rogala, Kargulewicz - Mróz - Gajewski (67. Bałdyga)
KSZO 1929: Lipiec - Głaz, Dwórzyński, Majewski, Krasniewski - Paweł Kaczmarek (73. Marcin Kaczmarek), Trochim, Zaklika, Mąka, Szydłowski - Chrzanowski.

15:52
Dziękujemy za wspólne śledzenie relacji live, niedługo na naszym portalu znajdą się inne materiały z tego meczu, zapraszamy!

90+6'
Koniec! Remis w Tarnobrzegu!

90+6'
Boczna siatka bramki Siarki! Piłka trafiła tam po uderzeniu zawodnika KSZO.

90+4'
Jeden z zawodników KSZO leżał przez chwilę w polu karnym Siarki, ale już wszystko w porządku. Wracamy do gry.

90+3'
Bałdyga znalazł się w dobrej sytuacji, ale nie strzelił w światło bramki!

90+2'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i ogromnym zamieszaniu piłka najpierw odbiła się od słupka, a potem Dwórzyński wpakował ją do bramki!

90+1'
GOOOOL! Remis, Dwórzyński dla KSZO!

90'
Sześć minut doliczył sędzia do drugiej połowy!

89'
Bałdyga oddał strzał sprzed pola karnego, Lipiec spokojnie złapał piłkę.

88'
Żółta kartka dla Pawła Rogali.

88'
Patryk Wdowiak z Siarki wchodzi za Mateusza Janeczkę

86'
Sebastian Duda ukarany żółtą kartkę.

85'
Siarka starała się sprytnie rozegrać rzut rożny, ale Rogala niedokładnie przyjmował sobie piłkę.

83'
Żółta kartka dla Jakuba Tabora.

82'
To mógł być hat-trick Mateusza Janeczki! Pomocnik Siarki w świetnej sytuacji podbramkowej minimalnie przestrzelił!

81'
Trener Siarki, Grzegorz Opaliński, upomniany przez sędziego meczu.

79'
Żółta kartka dla Tomasza Persony.

77'
Groźnie pod bramką KSZO! Po świetnym podaniu z głębi pola od Rogali na dobrą pozycję wyszedł Janeczko, a jego strzał obronił Lipiec.

75'
Sebastian Duda zablokował w ostatniej chwili wychodzącego na czystą pozycję rywala

73'
Zmiana w KSZO, Marcin Kaczmarek za Pawła Kaczmara.

71'
Kargulewicz zaatakował prawą stroną boiska, ale nie zapanował nad piłką i ta wyszła na aut bramkowy.

69'
Niedokładne dośrodkowanie Kargulewicza z rzutu rożnego.

67'
Dwie zmiany w Siarce. Bałdyga za Gajewskiego i Gessner za Sulkowskiego.

66'
Kowal wygrał sytuację sam na sam z Trochimem!

65'
Żółta kartka dla Kamila Kargulewicza.

63'
Kolejna próba ataku w wykonaniu gości, Siarka dobrze interweniowała we własnej szesnastce.

61'
KSZO zaatakował prawą, ale obro

59'
Żółta kartka dla Oliwiera Kowalika.

57'
Faul na piłkarzu KSZO w środkowej strefie boiska.

55'
Było blisko wyrównania! Mąka oddał strzał sprzed pola karnego, piłka trafiła w spojenie słupka z poprzeczką!

54'
Gajewski oddał strzał sprzed pola karnego, ale za lekko, by zaskoczyć Lipca.

52'
Janeczko faulował w ataku bramkarza KSZO.

51'
KSZO wychodził z kontratakiem, ale przez niedokładność gospodarze przejęli futbolówkę!

49'
Kargulewicz zagrał z prawej strony boiska, ale Gajewski nie doszedł piłki.

47
GOOOL! Mateusz Janeczo, 2:1! Świetny początek drugiej połowy dla Siarki!

46'
Zaczynamy drugą połowę!

45+2'
Koniec pierwszej połowy! Siarka do przerwy miała przewagę, ale tylko remisuje!

45+1'
Jakub Tabor doznał lekkiego urazu, ale już wszystko w porządku i wrócił do gry

45'
Mocny strzał Pawła Rogali z dystansu, ale piłka minęła bramkę Lipca.

44'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka minęła wszystkich w polu karnym KSZO i wyszła na aut bramkowy.

42'
Mocny i niecelny strzał Janeczki sprzed pola karnego.

41'
GOOOL! Po dośrodkowaniu Pawła Kaczmarka z rzutu wolnego obrońcy Siarki za krótko wybili piłkę, ta spadła pod nogi Jakuba Chrzanowskiego, a ten ładnym strzałem pokonał goalkeepera gospodarzy!

40'
Sulkowski zagrał ręką pod własnym polem karnym.

39'
Niedokładne dośrodkowanie w pole karne KSZO, Zaklika wybił piłkę.

37'
Faul w ataku w wykonaniu Pawła Mroza.

35'
Wojciech Trochim otrzymał piłkę na piątym metrze od bramki Siarki, ale wcześniej sędzia dopatrzył się spalonego u Pawła Kaczmarka.

34'
Janeczko oddał strzał sprzed pola karnego, piłka minęła bramkę ostrowieckiej drużyny.

33'
Lipiec ratuje KSZO! Bramkarz gości wygrał pojedynek sam na sam z Arkadiuszem Gajewskim!

31'
Janeczko oddał strzał z rzutu wolnego, ale piłką minęła bramkę Siarki.

30'
Kaczmarek faulował Sulkowskiego na połowie gości.

29'
Sulkowski dośrodkował z rzutu wolnego, ale obrońcy KSZO wybili piłkę ze swojej szesnastki.

28'
Paweł Mróz był faulowany na połowie KSZO.

28'
Kowal! Bramkarz KSZO znów wygrał pojedynek sam na sam z Pawłem Kaczmarkiem.

27'
Żółta kartka dla Bartosz Szydłowskiego za faul na Kargulewiczu.

26'
Siarka próbowała wyjść z szybką kontrą, ale Janeczko niedokładnie podał do Sulkowskiego i tego uprzedził Szydłowski.

24'
Sulkowski był faulowany na połowie Siarki.

22'
Kolejna świetna szansa gospodarzy! Janeczko zagrał z lewej strony piłę wzdłuż bramki KSZO, a Gajewski zamiast wpakować ją do bramki, to się z nią minął!

20'
"Ch... z wirusami, Siareczko jesteśmy z wami, ch... z maseczkami, Siareczko jesteśmy z wami!" śpiewają kibice tarnobrzeskiej drużyny spod stadionu.

18'
Sulkowski dośrodkował z prawej strony w pole karne KSZO, ale goście po małej przebitce wybili piłkę z własnej szesnastki.

17'
Groźnie pod bramką KSZO! Po zagraniu Kargulewicza w pole karne minimalnie z piłką minął się Gajewski, mogło być 2:0!

15'
Kargulewicz dośrodkował z prawej strony boiska, a po strzale głową Janeczki piłka minęła daleko bramkę gości.

14'
Dobry początek meczu w wykonaniu Siarki, która dłużej utrzymuje się przy piłce i rzadko dopuszcza rywali pod własne pole karne.

12'
Na dobrej pozycji do strzału znalazł się Gajewski z Siarki, ale sędzia pokazał, że był na spalonym.

10'
Świetna szansa dla KSZO, Kowal wygrał jednak pojedynek z Pawłem Kaczmarkiem!

8'
GOOOOL! Mateusz Janeczko wpakował piłkę do bramki!

7'
Rzut karny! Kamil Kargulewicz wyszedł na dobrą pozycję, ale po kontakcie z obrońcą, Robertem Majewskim i sędzia podyktował rzut karny! Majewski ukarany też żółtą kartką.

5'
Jakub Głaz dośrodkował z prawej strony boiska, Kowal spokojnie złapał piłkę.

3'
Niezły początek Siarki, która dłużej utrzymuje się przy piłce.

1'
Zaczynamy mecz!

14:55
Zachęcamy do zapoznania się ze składami.

14:50
Piłkarze się rozgrzewają, wkrótce początek meczu!

14:45
Zapraszamy na relację live z meczu trzeciej ligi Siarka - KSZO!

***

- Dwie połowy były jak dwa inne mecze. W pierwszej mieliśmy bardzo dużą przewagę i mogliśmy jeszcze dwie-trzy bramki dołożyć. Mieliśmy naprawdę świetne okazje do tego, żeby dobić rywala, ale niestety nie dołożyliśmy kolejnych goli. W drugiej połowie natomiast zabrakło nam wszystkiego. Ciężko jest nawet określić tę sytuację. Będziemy analizowali wszystko, co się wydarzyło. Fatalnie to wyglądało - powiedział po tamtym meczu asystent pierwszego trenera, Artur Szkutnik, w rozmowie z portalem nadwisla24.pl.

Teraz tarnobrzeżanie zmierzą się z KSZO 1929. Zespół z Ostrowca Świętokrzyskiego przed rozpoczęciem sezonu dokonał wielu wzmocnień, ale jego gra nie wyglądała tak dobrze jak powinna (w lidze, w Fortuna Pucharze Polski wyeliminował ekstraklasową Wisłę Kraków), co zaowocowało zmianą na stanowisku trenera. Odkąd Tadeusz Krawiec, były piłkarz tego klubu, zastąpił Marcina Sasala, KSZO wygrał cztery z siedmiu meczów.

Spotkanie Siarka Tarnobrzeg - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski odbędzie się w sobotę 24 października, początek zmagań zaplanowano na godzinę 14.