3 liga. Siarka Tarnobrzeg wygrała z Jutrzenką Giebułtów (ZDJĘCIA)

DW
Siarka Tarnobrzeg wygrała 3:1 z Jutrzenką Giebułtów w meczu 19. kolejki trzeciej ligi.

Siarka Tarnobrzeg - Jutrzenka Giebułtów 3:1 (0:1)
Bramki:
Kamil Kargulewicz 50, Mateusz Janeczko 60, 63 - Maciej Balawander 33.

Siarka: Kieliszek - Głaz, Kapuściński, Duda, Sulkowski - Wiktor, Wolski - Galara (70. Mróz), Janeczko (84. Wdowiak), Kargulewicz (71. D'apollonio) - Gajewski.

Jutrzenka: Guguła – Bizoń (54. Suwała), Michalec, Jeziorski, Balawender, Majcherczyk (67. Pietrzyk), Zawadzki (78. Michniak), Kozieł, Litewka, Romuzga, Kozicki.

Dla Siarki to bardzo dobra inauguracja 2020 roku w trzeciej lidze. Do przerwy podopieczni Grzegorza Opalińskiego jednak przegrywali. Gola po błędzie w obronie strzelił Maciej Balwander.

Na drugą część spotkania Siarka wyszła jednak bardzo zmotywowana i w 13 minut "załatwiła" to spotkanie.

W 50. minucie gola po świetnej, szybkiej kontrze strzelił Kamil Kargulewicz. Dziesieć minut potem strzałem z rzutu wolnego prowadzenie gospodarzom dał Mateusz Janeczko, a w 63. minucie ten sam zawodnik ustalił wynik meczu.

Siarka wygrała 3:1 i teraz może spokojnie czekać na wyniki meczów rywali.