3 liga. Stal Rzeszów pozyskała Piotra Głowackiego, który...

3 liga. Stal Rzeszów pozyskała Piotra Głowackiego, który rozegrał prawie 150 meczów na boiskach 1 ligi

mawa

Nowiny

Aktualizacja:

Nowiny

Piotr Głowacki przebywa w Rzeszowie już od kilku tygodni.

Piotr Głowacki przebywa w Rzeszowie już od kilku tygodni. ©Stal Rzeszów S.A.

Doświadczony pomocnik Piotr Głowacki podpisał umowę z 3-ligową Stalą Rzeszów. Kontrakt, ogranego w 1 lidze 27-letniego piłkarza, obowiązuje przez 2,5 roku.
Piotr Głowacki przebywa w Rzeszowie już od kilku tygodni.

Piotr Głowacki przebywa w Rzeszowie już od kilku tygodni. ©Stal Rzeszów S.A.

Nowy piłkarz Stali ma 27 lat i na swoim koncie blisko 150 spotkań w 1 lidze. Przez większość swojej kariery był związany z Olsztynem. Jest wychowankiem szkółki Naki Olsztyn, przez wiele sezonów reprezentował też barwy Stomilu. W sezonie 2016/17 z powodzeniem występował w Stali Mielec. Jesienią był podstawowym zawodnikiem Stomilu, zagrał w 18 meczach i strzelił dwie bramki.

– Jakiś czasu temu postanowiłem, że będę chciał zmienić klub i poszukać nowych wyzwań.
Rzeczywiście miałem kilka propozycji z wyższych lig, ale Stal była bardzo konkretna, a wizja drogi jaką chce przejść, zupełnie przekonała mnie do tego projektu. Dodam jeszcze, że mój nowy klub był bardzo zdeterminowany abym tu trafił i to też miało znaczenie - przyznał w rozmowie z serwisem stalrzeszow.pl. - Liczę, że szybko wrócę z moim obecnym klubem, tam gdzie niedawno występowałem – dodał.

– Jego nominalną pozycją jest lewa strona pomocy, ale u nas będzie występował także na innej pozycji. Po odejściu z Stomilu miał kilka ofert z 1 i 2 ligi. Udało nam się wygrać tę rywalizację. Piotr przyjechał do Rzeszowa tuż po świętach, obejrzał stadion, spotkał się z prezesem Rafałem Kaliszem oraz ludźmi pracującymi w klubie. Długie godziny spędził też na rozmowach z Januszem Niedźwiedziem. Przekonał się do naszej wizji i zdecydował na podpisanie umowy – dodał Michał Wlaźlik, dyrektor sportowy Stali.POPULARNE NA NOWINY24.PL/SPORT:ZOBACZ TAKŻE – Stanisław Sienko, zastępca prezydenta Rzeszowa, o sporcie i inwestycjach w stolicy Podkarpacia

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Wyniki

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej