3 liga. Wiązownica była nieskuteczna i punkty pojechały do miasta Ojca Mateusza

Tomasz Ryzner
Piłkarze z Wiązownicy zeszli z boiskach w średnich nastrojach
Piłkarze z Wiązownicy zeszli z boiskach w średnich nastrojach Tomasz Strzębała
KS Wiązownica musi poczekać na drugie zwycięstwo w sezonie - w 5. kolejce gier beniaminek przegrał na własnym stadionie 0:1 z Wisłą Sandomierz. Jedyny gol padł w 12. minucie

Po 4:1 z Lublinianką, wyjazdowym 2:2 z Cracovią II akcje beniaminka poszły w górę i przed meczem z Wisłą nasz zespół wyglądał na faworyta. Niestety, ekipa z miasta Ojca Mateusza akurat w 5. kolejce posmakowała pierwszej w sezonie wygranej.

Drużynie Marcina Wołowca okazji do pokonania Ciołka nie brakowało. Do siatki kilka razy mógł trafić Patryk Zieliński, swoje szanse miał też Kacper Rop, ale sandomierzanie wychodzili z opresji i bronili minimalnego prowadzenia.

Gol dla gości padł po wrzutce z prawej strony pola karnego. W odpowiednim miejscu znalazł się Jakub Persak i 5-6 metrów uderzeniem głową skierował piłkę do siatki.

Nie mieliśmy szczęścia, piłka nie chciała jakoś wpaść do siatki. Po zmianie stron Wisła może ze trzy razy zrobiła jakąś akcję na naszej połowie, broniła się całym zespołem, no i dowiozła zwycięstwo do końca

poinformował Robert Dudek, dyrektor sportowy KS Wiązownica.

KS Wiązownica – Wisła Sandomierz 0:1 (0:1)
: 0:1 Persak 12.

KS: Matoga – Janiczak, Kapuściński, Drelich, Kiełbasa (61 Kordas) – Wydra (79 Musik), Surmiak, Gierczak, Rop (79 Sitek) – Michalik (46 A. Kasia), Zieliński. Trener Marcin Wołowiec.

Wisła: Ciołek – Krajewski (46 Wódz), Sydorenko, Sudy, Partyka – Kałaska – Trojanowskij (83 Bednarz), Kuzior, Janik, Ferens (57 Cichoń) – Persak (70 Peda). Trener Jarosław Pacholarz.