3 liga. Wisła Sandomierz podzieliła się punktami z Wisłą Puławy. Wynik meczu raczej sprawiedliwy

W meczu 18 kolejki piłkarskiej trzeciej ligi, Wisła Sandomierz zremisowała 1:1 z Wisłą Puławy.

Wisła Sandomierz - Wisła Puławy 1:1 (1:0)
1:0 Patryk Wilk 36
1:1 Michał Zuber 84

Wisła S. Wierzgacz- Konefał (62 Czerwiak), Wilk, Kolbusz, Chorab - Nogaj, Kamiński, Bętkowski (71 Rop), Piechniak (Poński), Siedlecki, Pasternak (84 Sornat).

Wisła P. Socha- Barański, Poznański, Pielach, Król, Skałecki, Maksymiuk (81 Kobiałka), Zuber, Kacprzycki (78 Zmorzyński), Puton,Stanisławski (84 Żelisko).

Sędziował: Jakub Pych (Czarna).

Pierwsza połowa należała do puławskiej Wisły, ale do sandomierska Wisła schodziła do szatni z jednobramkową przewagą.
W 36 minucie po zagraniu piłki z rzutu rożnego w pole karne, pozyskany ze Stali Gorzyce, Patryk Wilk strzałem głową strzelił gola.
Z gry więcej mieli w tym fragmencie goście, szczególnie groźny był napastnik Szymon Stanisławski. Dobrze jednak grała nasza obrona i bramkarz Stanisław Wierzgacz.

Druga połowa także należała do podopiecznych trenera Jacka Magnuszewskiego, piłkarzy z Puław. Sandomierska Wisła jednak mądrze się broniła, a swócj dzień miał bramkarz Stanisław Wierzgacz. Między innymi w 80 minucie kapitalnie obronił strzał Krystiana Putona. Kilka minut później po strzale Michała Zubera już musiał wyjąć piłkę z siatki.

W sumie chyba wynik remisowy nie krzywdzi żadnej z drużyn. Podopieczni trenera Dariusza Pietrasiaka zasłużyli na ten jeden punkt. W doliczonym czasie gry mogli jednak sandomierzanie pokusić się o strzelenie drugiego gola. Kilka razy zakotłowało się w polu karnym gości.

center>
POLECAMY RÓWNIEŻ:

Laureaci Plebiscytu 2018 i ich kobiety - żony, narzeczone, dziewczyny

Świętokrzyskie zawodniczki jak modelki [AKTUALIZACJA]

Najprzystojniejsi sportowcy w świętokrzyskich klubach. Zdjęcia z prywatnych sesji!

Księża z diecezji kieleckiej mistrzami Polski w piłce nożnej! [ZDJĘCIA]

Materiał oryginalny: 3 liga. Wisła Sandomierz podzieliła się punktami z Wisłą Puławy. Wynik meczu raczej sprawiedliwy - Echo Dnia Świętokrzyskie