3 liga. Wisła Sandomierz podzieliła się punktami z Wisłą Puławy. Wynik meczu raczej sprawiedliwy

Zaktualizowano
W meczu 18 kolejki piłkarskiej trzeciej ligi, Wisła Sandomierz zremisowała 1:1 z Wisłą Puławy.

Wisła Sandomierz - Wisła Puławy 1:1 (1:0)
1:0 Patryk Wilk 36
1:1 Michał Zuber 84

Wisła S. Wierzgacz- Konefał (62 Czerwiak), Wilk, Kolbusz, Chorab - Nogaj, Kamiński, Bętkowski (71 Rop), Piechniak (Poński), Siedlecki, Pasternak (84 Sornat).

Wisła P. Socha- Barański, Poznański, Pielach, Król, Skałecki, Maksymiuk (81 Kobiałka), Zuber, Kacprzycki (78 Zmorzyński), Puton,Stanisławski (84 Żelisko).

Sędziował: Jakub Pych (Czarna).

Pierwsza połowa należała do puławskiej Wisły, ale do sandomierska Wisła schodziła do szatni z jednobramkową przewagą.
W 36 minucie po zagraniu piłki z rzutu rożnego w pole karne, pozyskany ze Stali Gorzyce, Patryk Wilk strzałem głową strzelił gola.
Z gry więcej mieli w tym fragmencie goście, szczególnie groźny był napastnik Szymon Stanisławski. Dobrze jednak grała nasza obrona i bramkarz Stanisław Wierzgacz.

Druga połowa także należała do podopiecznych trenera Jacka Magnuszewskiego, piłkarzy z Puław. Sandomierska Wisła jednak mądrze się broniła, a swócj dzień miał bramkarz Stanisław Wierzgacz. Między innymi w 80 minucie kapitalnie obronił strzał Krystiana Putona. Kilka minut później po strzale Michała Zubera już musiał wyjąć piłkę z siatki.

W sumie chyba wynik remisowy nie krzywdzi żadnej z drużyn. Podopieczni trenera Dariusza Pietrasiaka zasłużyli na ten jeden punkt. W doliczonym czasie gry mogli jednak sandomierzanie pokusić się o strzelenie drugiego gola. Kilka razy zakotłowało się w polu karnym gości.

center>
POLECAMY RÓWNIEŻ:

Laureaci Plebiscytu 2018 i ich kobiety - żony, narzeczone, dziewczyny

Świętokrzyskie zawodniczki jak modelki [AKTUALIZACJA]

Najprzystojniejsi sportowcy w świętokrzyskich klubach. Zdjęcia z prywatnych sesji!

Księża z diecezji kieleckiej mistrzami Polski w piłce nożnej! [ZDJĘCIA]

polecane: Flesz - e-papieros zagraża zdrowiu

Materiał oryginalny: 3 liga. Wisła Sandomierz podzieliła się punktami z Wisłą Puławy. Wynik meczu raczej sprawiedliwy - Echo Dnia Świętokrzyskie

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 18

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

G
Gość

po co my gramy zawsze takimi wysokimi zawodnikami z przodu? Był Róg jest ten Piechniak itd. Co to jest liga angielska? Liczymy na cudowne dośrodkowania Piątkowskiego? Nie lepiej zagrać kombinacyjną piłkę, kimś szybkim walecznym z przodu, taka typowa 9 ?

G
Gość
W dniu 13.03.2019 o 20:13, Ggg napisał:

Mam pytanie. Sorki ale to co zobaczyłem na meczu jest katastrofą. Gdzie byli kibice? Jakaś kara czy poprostu nie chciało się przyjść? Jeśli ta pierwsza opcja to ok rozumiem ale jeśli druga to jest mi wstyd.

A po cóż to było przychodzić? patrzeć jak drużyna ma problem wyprowadzić piłkę z własnej połowy i stawia autobus na 16 metrze na takie widowisko szkoda czasu i pieniędzy.

G
Ggg

G
Gość

A Pan Korona 2 miesiące uraz pleców leczy ?

k
kol

lepiej już było zostawić Ferensa , bo chłopak młody i się rozwija ,a pan Piątkowski z zasłużona emeryturą sportowa niech szkoli młody narybek i pogrywa jak mu się jeszcze chce w koziej wólce

G
Gość

Grę to ciągnął Putin a ten mecz na stojąco. Jedynie dobra lewa noga

G
Gość

Bętkowski zagrał źle? chyba na meczu nie byłeś. Może szybkością nie grzeszył ale ciągnął grę i był chyba najlepszym zawodnikiem w naszej drużynie, gdy trener zdjął go z boiska gry do przodu praktycznie nie było.

I jak dla mnie ten Pasternak nr. 8 nie zagrał nic specjalnego, a wręcz rozczarował.

G
Gość

Ciekawa sugestia na pytanie dziennikarza Pietrasiak nie odpowiedział czemu Piątkowski nie gra .. przed rozpoczęciem tamtej rundy też pauzował kilka pierwszych meczy

G
Gość

Żeby tak grać to trzeba mieć zawodników . A niektórzy wyglądają jakby byli z łapanki. Bętkowski miał być gwiazdą, tymczasem nic nie pokazał, aż Pietrasiak go ściągnął w 60 min meczu . Słabo to wyglądało , może zajechani po okresie przygotowawczym . Jedyny plus z tych transferów to wilk , gdyby nie on, to chyba by przegrali , kilka fajnych interwencji. Na plus również Rop i Pasternak . Nie lepiej wystawić Pasternaka na atak zamiast tego Piechniaka a na skrzydło Rop , niech miesza ? Póki nie ma Piątkowskiego . Z taką grą jak z Puławami to będzie ciężka walka o utrzymanie

k
kibic

po sezonie zarząd niech sie weżmie do roboty i z trenerem stworzy nową drużynę , nie mam nic do pana Piątkowskiego , ale od co najmniej dwóch sezonów gra w dziada , wynagrodzenie pewnie bierze , a nie gra , a to kontuzja , a to kartki , takie '' dziwne '' przestoje , jak chce sobie grać to proszę bardzo klub  Samborzec , Klimontów , Ożarów itd . dla rekreacji niech tam emeryturę piłkarską kończy , ale nie w klubie trzecioligowym i branie kasy za nic , czas na młodych i zdolnych ,a takich widziałem zarząd klubu , ale coś to lipnie zaczyna wyglądać , czyżby zarządowi skrzydełka opadły ? na radnych nie dało rady się wypromować , to żal do kogo ?

A
Aaa

Chyba problemem jest tez wyjście z piłką na połowę przeciwnika i stworzenie tam przewagi liczebnej. Trener preferuje rozgrywanie piłki przez obrońców i tu się chłopaki gubią a czasem przydaje sie długa piłka na połowę przeciwnika. Druzyny stosuja pressing na ich polowie i czesto są straty, za czesto.

k
kibice

Wisła Sandomierz-Wisła Puławy 0:3 walkower dla Wisły z Puław.

W Sandomierzu wystąpił nie uprawniony zawodnik ponieważ Pasternak Krystian nr 8 miał aktywną karę ze Śląska Wrocław. Nie zostały opłacone żółte kartki przy zmianie klubowej. Oficjalna decyzja na stronie Małopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Kierownik i zarząd do dymisji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

G
Gość

To nie jest razda na lodzie gdzie przyznaje noty tylko mecz piłki nożnej a ten
zakończył się wynikiem remisowym

G
Gość

taki ferens zostaje wypożyczony i strzela dwie bramki z Ożarowem a gra Piechniak , który nawet piłki dobrze przyjąć nie potrafi. no tak ale na nikogo lepszego nas nie stać itd.

G
Gość

Puławy niech się cieszą że chociaż punkt wywieźli bo przy odrobinie szczęście mogli dowieźć 1-0. Wyrównanie trochę z przypadku, a w końcowych 5 minutach mogło nam coś wpaść.

Ciekawy jestem jak będzie wyglądać współpraca Bętkowskiego z Piątkowskim może to być niezły duet.