3 liga. Wisła Sandomierz w 19 kolejce zagra z Podhalem w...

3 liga. Wisła Sandomierz w 19 kolejce zagra z Podhalem w Nowym Targu. Mecz rozegrany zostanie w sobotę o godzinie 14

Echo Dnia Świętokrzyskie

Aktualizacja:

Echo Dnia Świętokrzyskie

3 liga. Wisła Sandomierz w 19 kolejce zagra z Podhalem w Nowym Targu. Mecz rozegrany zostanie w sobotę o godzinie 14
W 19 kolejce, Wisła Sandomierz zagra z Podhalem w Nowym Targu. Początek tego meczu, w sobotę o godzinie 14. Na inaugurację rundy wiosennej, Wisła na własnym boisku zremisowała 1:1 z Wisłą Puławy.
3 liga. Wisła Sandomierz w 19 kolejce zagra z Podhalem w Nowym Targu. Mecz rozegrany zostanie w sobotę o godzinie 14
Od 36 minuty, podopieczni trenera Dariusza Pietrasiaka prowadzili 1:0, po golu strzelonym przez Patryka Wilka. W 85 minucie wyrównał Marcin Zuber.

Mówi trener Dariusz Pietrasiak

- Wisła Sandomierz znowu przeszła delikatną rewolucję w trakcie zimowych przygotowań. Odeszło dwóch zawodników z podstawowego składu, Michał Mokrzycki i Wiktor Putin. Nie zagrali w tym meczu kolejni podstawowi piłkarze, Jarosław Piątkowski, Paweł Bażant, Marcin Sudy, Dawid Korona.
Odszedł także Piotr Ferens. Znowu tworzymy nowy zespół. Doszło kilku zawodników, którzy muszą się przestawić na to trzecioligowe granie. Co do meczu, za bardzo rywalowi oddaliśmy środek pola, szczególnie było to widoczne w drugiej połowie. W samej końcówce meczu mieliśmy swoje sytuacje i nawet można było pokusić się o zdobycie drugiej bramki. Bardzo się cieszę, że moi zawodnicy podeszli zresztą jak do każdego innego z ogromną ambicją. Cieszymy się z tego jednego zdobytego punktu, bo wiedzieliśmy z kim zagramy w pierwszym wiosennym meczu.

Bez kilku zawodników z Podhalem

Przed drugim meczem ligowym z Podhalem w Nowym Targu, trener naszego zespołu Dariusz Pietrasiak ma trochę kadrowych kłopotów. Na pewno nie zagra Dawid Korona, który cały czas narzeka na uraz pleców. Nie zagra kapitan Jarosław Piątkowski. Pod dużym znakiem zapytania stoją występy Pawła Bażanta i Marcina Sudego.

- Jarek Piątkowski od miesiąca nie trenuje. Wiemy jaką jakością gry on dysponuje. Nie wiem, kiedy zagra, może za tydzień - mówi trener Pietrasiak.

- Teraz czeka nas ciężki wyjazd na mecz do Podhala Nowy Targ na mecz z drużyną z czołówki tabeli. Chciałbym, aby zespół pokazał się w nim z jak najlepszej strony, zagrał ładny futbol i pokusił się o urwanie punktów trzeciemu w tabeli Podhalu- mówi Sebastian Wieczorek, prezes Wisły Sandomierz.

center>
POLECAMY RÓWNIEŻ:


Laureaci Plebiscytu 2018 i ich kobiety - żony, narzeczone, dziewczyny

Świętokrzyskie zawodniczki jak modelki [AKTUALIZACJA]


Najprzystojniejsi sportowcy w świętokrzyskich klubach. Zdjęcia z prywatnych sesji!

Księża z diecezji kieleckiej mistrzami Polski w piłce nożnej! [ZDJĘCIA]


W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

Wyniki

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej