3 liga. Wisła Sandomierz w czwartek wznawia przygotowania do...

3 liga. Wisła Sandomierz w czwartek wznawia przygotowania do rundy wiosennej. Chyba bez Wiktora Putina i Michała Mokrzyckiego

Echo Dnia Świętokrzyskie

Aktualizacja:

Echo Dnia Świętokrzyskie

Dariusz Pietrasiak, trener Wisły Sandomierz.

Dariusz Pietrasiak, trener Wisły Sandomierz. ©Echo Dnia

W czwartek, 10 stycznia na pierwszym treningu po zimowej przerwie spotkają się piłkarze trzecioligowej Wisły Sandomierz. Może zabraknąć Wiktora Putina i Michała Mokrzyckiego, dwóch podstawowych piłkarzy.
Dariusz Pietrasiak, trener Wisły Sandomierz.

Dariusz Pietrasiak, trener Wisły Sandomierz. ©Echo Dnia

Pierwszy czwartkowy trening trzecioligowiec z Sandomierza odbędzie w Staszowie. Z kolei piątkowy trening będzie w Ożarowie.
- W Staszowie i Ożarowie mamy zarezerwowane boiska ze sztuczną nawierzchnią. Dużo treningów w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej odbędzie się zarówno w Staszowie jak i Ożarowie - mówi Dariusz Pietrasiak, trener Wisły.

Co do zmian kadrowych, na pierwszym treningu, może zabraknąć dwóch piłkarzy Ukraińca Wiktora Putina i Michała Mokrzyckiego, ale także wcale nie musi.
- W klubie nie ma żadnych pism z klubów z zaproszeniem na testy tych dwóch zawodników - mówi Sebastian Wieczorek, prezes Wisły Sandomierz. Jak nie będzie zaproszeń dla Wiktora i Michała do pierwszego czwartkowego treningu, obaj powinni stawić się na zajęciach. Wiem z kolei, że Putinem jest zainteresowany Bełchatów. W Bełchatowie gra już jeden piłkarz spoza Unii Europejskiej, Senegalczyk Thiakane. Wiktor Putin jest Ukraińcem i nie wiem czy potrzebny jest bełchatowskiemu klubowi drugi zawodnik spoza Unii. Czas pokaże, co będzie z Wiktorem. Jeżeli chodzi o Michała, to sprawy tego piłkarza prowadzi jego menadżer. Słyszałem, że Mokrzyckim jest zainteresowana Chojniczanka Chojnice i Ruch Chorzów - dodaje prezes Sebastian Wieczorek.

Na pierwszym treningu będzie nowy nabytek Wisły, obrońca Patryk Wilk, który po pół roku gry w Stali Gorzyce wraca do Sandomierza.
Może jeszcze ktoś nowy się pojawić, ale będą to młodzi zawodnicy.

Upadł temat pozyskania napastnika Wisłoki Dębica, Adriana Nowaka. - Już nie ma tematu pozyskania tego piłkarza. Więcej w temacie tego zawodnika nie chcę się wypowiadać - mówi prezes Sebastian Wieczorek.

Plan sparingów Wisły: 19 stycznia - sparing z Wisłoką Dębica, 26 stycznia - rywal nieznany, 2 lutego - sparing ze Zdrojem Busko-Zdrój, 9 lutego - sparing z Orłem Przeworsk, 16 lutego, 11:00 - sparing ze Starem Starachowice (w Starachowicach), 23 lutego - sparing z Czarnymi Połaniec, 2 marca - sparing ze Stalą Kraśnik.

9 lub 10 marca pierwsza kolejka rundy wiosennej. Wisła w Sandomierzu zagra z Wisłą Puławy.


POLECAMY RÓWNIEŻ:


Następcy naszych sportowców - synowie idą w ich ślady [GALERIA ZDJĘĆ]Syn byłego piłkarza KSZO zginął w wypadku [ZDJĘCIA]
Korona Kielce - piłkarze bez tajemnic, ich wartość rynkowaZgody i kosy kibiców świętokrzyskich klubów piłkarskich

ZOBACZ TEŻ: Sportowy flesz filmowy. Którzy sportowcy mają najwięcej dzieci?

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Wyniki

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej