Micz
Krzysztof Kapica
Sokół Nisko po raz kolejny przegrał. Wisłok Wiśniowa zgodnie z oczekiwaniami wywiózł z Niska komplet punktów.

Sokół przystąpił do pojedynku z Wisłokiem bardzo osłabiony. - Graliśmy praktycznie 10 juniorami - przyznał po meczu kierownik gospodarzy, Stanisław Smender. - Jestem tu jakieś 35-40 lat, ale takiej sytuacji jak teraz nie pamiętam - dodał.

Pierwszy gol dla gości padł już w 2. minucie meczu. Maciej Maślany mocno zakręcił z rzutu rożnego i piłka wpadła do siatki Piętowskiego. Zaledwie 5 minut później Kacper Szymański dostał bardzo dobre podanie od Stanisza i podwyższył na 2:0.

W drugiej połowie wciąż przeważał Wisłok. W 60. minucie padł kolejny gol, którego tym razem zdobył Guzek. Gospodarze odpowiedzieli tylko bramką Tyczyńskiego z karnego.

Cieszę się, że kończymy rundę jesienną zwycięstwem. Wiadomo, że przyjechaliśmy tu w roli faworyta, ale różnie przecież mogło być. Zbliżyliśmy się trochę do czołówki

- podsumował mecz trener gości, Krzysztof Korab.

Sokół Nisko – Wisłok Wiśniowa 1:3 (0:2)

Bramki: 0:1 Maślany 2, 0:2 K. Szymański 7, 0:3 D. Guzek 60; 1:3 Tyczyński 69-karny.

Sokół: Piętowski ż 3 – Szewc 3 (46 Pliszka ż 3), Maciorowski 3, Lewiński 3 (80 Kępa), Piotrowski 3 (46 Kata 3), Tur 3 (80 Wujko), Tyczyński ż 3, Szpyra 3, Wojtak 3 (70 Warchoł żżcz [80]), Serafin 3, Subich 3. Trener Daniel Kijak.

Wisłok: Wieczerzak 7 – Kuta 6, Kocój 6, Kozubek ż 6, S. Boruta ż 6 – Guzek 6, Stanisz 6, Maślany 6, K. Szymański 7 (85 Koszela), M. Szymański 6 (88 Zimny) – Złotek 6 (70 Maik). Trener Krzysztof Korab.

Sędziował Mroczek 7 (Rzeszów). Widzów 100.

POPULARNE NA NOWINY24.PL/SPORT:

Developres SkyRes Rzeszów - Pałac Bydgoszcz 3:1 [ZDJĘCIA]

Co wiesz o rzeszowskim sporcie? [QUIZ]

Ile zarobią kluby? Pro Junior System od 1 do 4 ligi [WYNIKI]

Kadra Jerzego Brzęczka wciąż bez zwycięstwa. Kamil Grosicki: Nad tym zespołem od pewnego czasu jest jakaś klątwa

Materiał oryginalny: 4 liga. Bez niespodzianki w Nisku - Wisłok Wiśniowa pewnie pokonał miejscowego Sokoła. Mecz został rozstrzygnięty już w pierwszej połowie - Nowiny