1/90

W czwartoligowym meczu Nida Pińczów -przegrała ze Starem Starachowice 1:2 (1:1).TS 1946 Nida Pińczów - Star Starachowice 1:2 (1:1)Bramki: Karol Stępnik

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/90] Następne

4 liga. Kulisy meczu Nidy Pińczów ze Starem Starachowice w obiektywie. Zespół Arkadiusza Bilskiego wygrał 2:1 [ZDJĘCIA]

W czwartoligowym meczu Nida Pińczów -przegrała ze Starem Starachowice 1:2 (1:1).
TS 1946 Nida Pińczów - Star Starachowice 1:2 (1:1)
Bramki: Karol Stępnik 45 z karnego - Kacper Błaszczyk 18, Karol Kopeć 83.
Nida: Zyguła - Zygan, Ciacia, Szafraniec, Garula - Kempkiewicz (53. Wijas), Madej (84. Buczak), Krzak, Jagodzki, Gajda (75. Trojan) - Stępnik.
Star: Dziułka - Kosztowniak, Błaszczyk, Nowocień, Śmigielski - Kopeć, Błażejewski (68. Hamera), F. Anduła (90+1 Płatek), Gołyski (90+3 Markiewicz), Fabjański - Marzec (58. D. Anduła).
-Byliśmy zespołem lepszym. Do przerwy powinniśmy prowadzić dwoma bramkami, ale błąd przy wybijaniu piłki, nastrzelona ręka i rzut karny wprowadziły trochę zamieszania. Daliśmy sobie wyrwać trochę z tego meczu i po przerwie musieliśmy odrabiać straty. Zespól stanął na wysokości zadania. Grał solidnie, stwarzał sytuacje. Cierpliwość przyniosła skutek w postaci bramki Karola Kopcia. Jestem zadowolony z gry i z wyniku, nie ustrzegliśmy się błędów, ale piłka nożna to gra błędów. Im mniej ich popełnimy, tym wynik bardziej korzystny i tak też było w tym spotkaniu - powiedział Arkadiusz Bilski, trener Staru.
-Do 35 minuty nie bardzo byliśmy na boisku. W ostatnich 10 minutach pierwszej połowy mieliśmy dwie sytuacje. Przy stanie 1:1 Stępnik był sam na sam, ale piłka przeszła obok słupka. Kontra przeciwnika, Zyguła wybił piłkę przed siebie i Kopeć z kilku metrów skierował ją do siatki. Będziemy szukać punktów w następnym meczu, bo druga połowa pokazała, że przynajmniej punkt w tym spotkaniu mogliśmy zdobyć - podsumował Artur Jagodziński, trener Nidy.