facebook neptun końskie
W meczach 30 kolejki czwartej ligi świętokrzyskiej, w Radoszycach miejscowy Partyzant zremisował 1:1 z Lubrzanką Kajetanów. Neptun Końskie przegrał 2:4 z ŁKS w Łagowie.

ŁKS Probudex Łagów - Neptun Końskie 4:2 (0:2)
Bramki: Łukasz Mika 63 z karnego, Krystian Zaręba 65, 72, Karol Mojecki 83 - Łukasz Jamróz 23, Rafał Kwiecień 33.
ŁKS: Majcherczyk - Gwóźdź, Biesiada (46. Skrobisz), Mika, Dudzik - Uniat, Kołodziejczyk, Rusiecki (69. Czajkowski), Paprocki (79. Malinowski), Zaręba (87. Kołodziej) - Słaby (60. Mojecki).
Neptun: Herda - Skoczylas (18. Piwowar), Maciejewski, Skalski, Dutkiewicz - Pilarski, Armata, Zacharski (60. Sroka), Kwiecień - Pach (70. Płyta), Jamróz.

- Bramka na 2:1 z rzutu karnego „z powietrza”, to był przełomowy moment meczu. Z moich zawodników uszło powietrze - mówił po meczu Waldemar Szpiega, trener Neptuna.

-To jedno z naszych najlepszych spotkań. W pierwszej połowie zmarnowaliśmy rzut karny. Po przerwie nasza dominacja była wyraźna, zdobyliśmy cztery bramki - powiedział Ireneusz Pietrzykowski, trener Łagowa.

Partyzant Radoszyce - Lubrzanka Kajetanów 1:1 (1:1)
Bramki: Wojciech Tyczyński 25 - Mariusz Grzejszczyk 15.
Partyzant: Kaszuba - Majewski, Samburski, Miśtal, Kos, Dymek (46 Pańczyk), Opara (70 Sosiński), Tyczyński, Piwowarczyk, Markowicz, Śliwka.

Prowadzenie uzyskała Lubrzanka po strzale Mariusza Grzejszczyka z pięciu metrów. Szybko gospodarze wyrównali. Strzałem z jedenastu metrów bramkarza gości pokonał Wojciech Tyczyński i takim wynikiem zakończył się mecz. W drugiej połowie podopieczni trenera Zbigniewa Podsiębierskiego, piłkarze Partyzanta mieli kilka okazji do strzelenia gola, ale zawiodła skuteczność.