mtr
archiwum
Resovia II Rzeszów wygrała 4:0 z Czarnymi Jasło. Klasycznego hattricka zanotował Jakub Persak.

Już w 2. minucie goście mogli zaskoczyć rzeszowian, ale Kiełtyka zbyt mocno wypuścił sobie piłkę, po tym jak ominął już golkipera.

Po chwili prowadzenie objęli gospodarze, a na listę strzelców wpisał się Jakub Persak. W 16. minucie Persak znów pokonał Niemczyńskiego, tym razem Resovia skutecznie wykorzystała dośrodkowanie z rzutu rożnego.

Klasycznego hattricka tuż przed przerwą skompletował Persak.

Po zmianie stron Czarni długo wytrzymywali napór gospodarzy, ale w 74. minucie Niemczyński musiał skapitulować po raz czwarty.

Resovia II Rzeszów - Czarni Jasło 4:0 (3:0)

Bramki: 1:0 Persak 7, 2:0 Persak 16, 3:0 Persak 44, 4:0 Kiciński 74.

Resovia II: Łakota - Kantor, Drozd, Kiciński (80 Krzysztofek), Kałaska, Grabowski (71 Piestrak), Kiełbasa, Czernysz (46 Tolmachov), Feret (46 Sitek), Twardowski (83 Gnat), Persak. Trener Adam Bukała.

Czarni: Niemczyński - Myśliwiec, Mastaj, Musiał (80 Frączek), Setlak (66 Kulish), Sowa ż, Szydło, Sabik, Majka (66 Mchedlidze), Wietecha (80 Szydło), Kiełtyka. Trener Adam Domaradzki.

Sędziował: Mastaj (Dębica).