Bartosz Błażewicz
Tomasz Sowa
Mimo gry w mocno młodzieżowym składzie mielczanie pewnie sięgnęli po komplet punktów. Gospodarzy stać było jedynie na zdobycie honorowej bramki w końcówce meczu.

Pierwsze minuty było obiecujące dla miejscowych, mieli nawet okazję do objęcia prowadzenia, ale w dobrej sytuacji Damian Niemczyk uderzył za wysoko. Potem zarysowała się przewaga stalowców, którzy tylko w pierwszej połowie trzy razy trafiali do sanockiej bramki, jednak dwóch goli sędzia nie uznał. Chwilę przed przerwą nie było już jednak żadnych wątpliwości po samobóju Piotra Lorenca.

Po zmianie stron goście jeszcze podkręcili tempo, szybko rozstrzygając losy meczu. Najpierw czystą sytuację wykorzystał Davi Wanderley da Silva, a potem składną akcję strzałem pod poprzeczkę wykończył Adam Kramarz. Trzecia bramka dla Stali praktycznie zabiła mecz i z boiska zaczęło wiać nudą. Mimo wszystko sanoczanom udało się uratować honor – po kornerze głową trafił Gabriel Lusiusz.

Geo-Eko Ekoball Stal Sanok - Stal II Mielce 1:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Lorenc 40-samobójcza, 0:2 Wanderley da Silva 51, 0:3 Kramarz 57, 1:3 Lusiusz 83.

Ekoball: Jagniszczak 4 – Baran 4 (63 Kaczmarski), Lorenc 0, Karol Adamiak 4, S. Słysz 4 (57 Kamil Adamiak) – Ząbkiewicz 4, Sieradzki 4 (46 Lusiusz 4), Niemczyk 4 (76 Posadzki), Tabisz 4, K. Słysz 4 (46 Zajdel 4) – Sobolak 4 (63 Kuzio).

Stal II: Dudek 6 – Skrzyniak 6, Załucki 6, Mazur 6, Sobczyk 6 (82 Bakowski) – Kron 6, Seweryn 6, Skiba 6 (60 Kiełbasa), Kozłowski 6 (80 Chmielowiec) – Wanderley da Silva 6 (60 Sztuka), Kramarz 6.

Żółte kartki: Baran, S. Słysz, Ząbkiewicz, Tabisz, Kuzio – Skiba, Sobczyk, Kozłowski.

Czerwona kartka: Lorenc.

Sędziował: Szydełko (Rzeszów) 5. Widzów: 300.

Piłkarze z Mielca cieszyli się w Sanoku z 3 punktów. Miejscowy Ekoball przegrał 1:3

4 liga. Drużyna Geo-Eko Ekoballu Stali Sanok przegrała na wł...