kostek
MKS Kańczuga (niebieskie koszulki) przegrał ze Stalą II Mielec.
MKS Kańczuga (niebieskie koszulki) przegrał ze Stalą II Mielec. Grzegorz Kostka
Stal wygrała zasłużenie, będąc zespołem piłkarsko lepszym, ale zwyciężyła odrobinę za wysoko.

Goście od pierwszych minut przycisnęli i już w 7 min. Objęli prowadzenie po strzale Kamila Duszkiewicza. Miejscowi nie załamali się. Odważnie zaatakowali próbując odrobić straty i w końcu Waldemar Znamieńczyków doprowadził do wyrównania. Później bramki strzelała już tylko Stal, choć rzut karny podyktowany przez arbitra w drugiej połowie był dość kontrowersyjny. W drugiej połowie dwie bramki dla przyjezdnych zdobył Adrian Szczutowski. Miejscowi również mieli swoje okazje, jednak Szymon Barszczak, czy Adrian Gurak nie potrafili zmusić Damiana Primela do kapitulacji, a tym samym zmniejszyć rozmiary porażki.

MKS Kańczuga - Stal II Mielec 1:4 (1:2)

Bramki: 0:1 Duszkiewicz 7, 1:1 Znamieńczyków 29, 1:2 Kort 37, 1:3 Szczutowski 58-karny, 1:4 Szczutowski 80.

MKS: Płocica (46 Przewrocki) - Piestrak ż, Cieleń ż, Borcz (43 Frankiewicz), Gurak – Kielich (65 Kubicki), Barszczak, Kudła (82 Cichy), Ostrzywilk (74 Dziedzic) - Struś, Znamieńczyków (70 Bawor). Trener Marek Rybkiewicz.

Stal II: Primel - Szczepański, Wyparło, Osuch, Seweryn – Buczek (46 Wyjadłowski ż), Kort (53 Guca), Poręba (53 Galara), Kłos (46 Maj) - Duszkiewicz (53 Sadłoha), Szczutowski Trener Sebastian Bajorek.

Sędziował Mazur (Stalowa Wola). Widzów: 100.