Fragment meczu, Radomiak II Radom - Wilga Garwolin.
Fragment meczu, Radomiak II Radom - Wilga Garwolin. Sylwester Szymczak
W meczu 29 kolejki czwartej ligi, Radomiak II Radom przegrał na miejskim stadionie przy ulicy Narutowicza z Wilgą Garwolin. Radomianie tą przegraną bardzo zagmatwali sobie sytuację i mogą spaść z ligi.

Radomiak II Radom - Wilga Garwolin 0:5 (0:2)
Bramki: 0:1 Sebastian Papiernik 40, 0:2 Tomasz Paszkowski 42, 0:3 Tomasz Paszkowski 61, 0:4 Paweł Pyra 69, 0:5 Poul Borowski 87.
Radomiak: Kosno - Wiatrak, Imiołek (67 Makowski), Winsztal (77 Grzyb), Stępień, Kucharski, Kozakiewicz (63 Białogłowicz), Markiewicz, Nowosadko, Wieczorek, Nowakowski.

W 8 minucie, bardzo dobrą interwencją popisał się bramkarz Wilgi, broniąc na linii bramkowej strzał Patryka Winsztala. W 12 minucie za faul na Patryku Winsztalu sędzia podyktował rzut karny dla Radomiaka. Niestety z jedenastu metrów Karol Kucharski nie trafił piłką w światło bramki. W 18 minucie, kolejna dobra interwencja golkipera Wilgi,który obronił strzał Patryka Winsztala.
Końcówka pierwszej połowy, to dwie bramki dla gości, po błędach radomskiej obrony.
W 61 minucie po błędzie bramkarza Radomiaka na 3:0 podwyższył Tomasz Paszkowski. Za kilka minut, za faul na Karolu Kucharskim, sędzia podyktował drugi rzut karny dla Radomiaka. Tym razem do piłki podszedł Patryk Winsztal i posłał piłkę kilka metrów nad poprzeczką. W końcówce meczu Wilga strzeliła jeszcze dwa gole i jaka najbardziej wygrała ten mecz.