5. liga. Słaby mecz Chełmka, czyli porażka z Tempem Białka

Jerzy Zaborski
Grzegorz Kantek (z piłką) mógł Chełmkowi uratować remis w meczu z Tempem Białka. Fot. Jerzy Zaborski
Chełmek, wicelider chrzanowskiej okręgówki, powoli odczuwa trudy wiosny. Na własnym boisku nie dał rady ekipie z Białki.

Rozpoczęło się idealnie dla gospodarzy, bo po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Karol Jędrzejczyk tak niefortunnie interweniował, że trafił do własnej bramki.

Jednak jeszcze przed przerwą Pająk lobem oszukał starającego się interweniować na przedpolu Żołneczkę, a po przerwie, kiedy wygrał z nim pojedynek, szala zwycięstwa przechyliła się na stronę gości.

W 88 min Kantek miał szansę uratowania remisu, ale - mając przed sobą tylko Kopra – uderzył nad poprzeczką. - Zagraliśmy słabe spotkanie – przyznał Marek Dulęba, kierownik drużyny Chełmka.

Chełmek – Tempo Białka 1:2 (1:1)
Bramki:
1:0 Jędrzejczyk 2 samob., 1:1 Pająk 20, 1:2 Pająk 67.

Chełmek: Żołneczko – Martyniak (26 Psioda), B. Chylaszek, Kulig, Sidor – Kurek, Wójcik (71 Żyła), Kustra, Cieciera (71 K. Bieniek), Mrowiec – Kantek.

Tempo: Koper – Mentel, Wróblewski, Bryła, Jędrzejczyk – Puzik (79 Bisaga), Ł. Rupa, Frączek, Ł. Balcer – M. Balcer (90+3 Buksa), Pająk.

Sędziował: Adam Banach (Chrzanów). Żółte kartki: Sidor, Kulig, Wójcik, Kantek – Mentel, Wróblewski. Widzów: 100.

W innych meczach:
Niwa Nowa Wieś – Nadwiślanin Gromiec 0:4, Naroże Juszczyn – Jawiszowice 0:2, Zatorzanka – Kalwarianka 0:0, Victoria Jaworzno – Halniak Maków Podhalański 0:1, Dąb Paszkówka – Garbarz Zembrzyce 0:8, LKS Żarki – Zagórzanka 6:1. Pauza: Brzezina Osiek.

O MECZU NIWY NOWA WIEŚ Z NADWIŚLANINEM GROMIEC (0:4) - CZYTAJ TUTAJ

O MECZU NAROŻA JUSZCZYN Z JAWISZOWICAMI (0:2) - CZYTAJ TUTAJ

Sportowy24.pl w Małopolsce

Materiał oryginalny: 5. liga. Słaby mecz Chełmka, czyli porażka z Tempem Białka - Gazeta Krakowska