• Koniec spotkania. Milan inkasuje 3. punkty i na pewno utrzyma swoją przewagę nad Juve. Czy powiększy? Odpowiedź poznamy jutro.

• Muntari fauluje De Rossiego.

• Sędzia dolicza cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

• Schodzi El Shaarawy, wchodzi Aquilani.

• Boateng potężnie uderzył z woleja, jednak był na spalonym.

• Podanie za plecy Kjaera, Ibra podrzuca piłkę nad Stekelenburgiem i odbija ją jeszcze głową i kieruje do bramki.

• Gol! Ibra po raz drugi!

• Strzał Rosiego pozornie niegroźny, jednak piłka kozłuje przed Abbiatim, który ostatecznie radzi sobie z nią.

• Pjanic dośrodkowuje z wolnego, piłka jednak wybita przez Zlatana.

• Ostatnia zmiana w zespole gości. Na boisko w miejsce Gago wchodzi Lamela.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego Gago, doszedł do piłki Osvaldo, ten jednak ponad bramką.

• Powtórki pokazują, że błąd Rosiego w kapitalnym stylu naprawił Stekelenburg.

• Poprzeczka! Ogromny błąd stoperów Romy. Muntari obija poprzeczkę.

• Dobre zawody do tej pory rozgrywa w bramce Maarten Stekelenburg.

• Kjaer próbując odebrać piłkę Mexesowi zagrywa do Ibrahimovicia, który w dogodnej sytuacji nie potrafi pokonać Stekelenburga.

• Walka o piłkę w polu karnym Rosso-Nerrich kończy się faulem Osvaldo.

• Oskrzydlająca akcja Rosiego, który wrzuca piłkę w pole karne Milanu, tam jednak rządzi Christian Abbiati.

• Zlatan z rzutu wolnego, ale nie było to dobre uderzenie. Piłka wysoko ponad bramką.

• Faul Kjaera przed polem karnym na Ibrahimoviciu.

• Kontra Milanu. Znakomicie zagrywa Zlatan, równie dobrze El Shaarawy ogrywa obrońcę , ale ostatnie podanie było za lekkie.

• Fauluje Bonera.

• Boateng po wejściu czeruje kibiców finezyjnymi zagraniami.

• Mesbah strzela na bramkę, piłka wychodzi na rzut rożny.

• Kontra Milanu. Zlatan zagrywa do Boatenga, ten powstrzymany przez obrońcę. Rzut rożny.

• Mesbah zatrzymuje kontratak faul, w konsekwencji otrzymuje żółtą kartkę.

• Schodzi także Borini, za niego Pjanic.

• Podwójna zmiana w Romie. Schodzi Totti, wchdzoi Bojan

• Zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Emmanuelson, wchodzi Boateng.

• GOL! Do piłki tradycyjnie podchodzi Ibrahimovic i po raz kolejny się nie myli.

• Rzut karny. Piłkę ręką zagrywa Heinze.

• Taddei prostpoadle po pole karne, Marquinho strzela groźnie, dobrze broni Abbiati.

• Akcja przenosi się pod bramkę Romy, El Shaarawy schodzi do środka, uderza mocno, ale broni Stekelenburg.

• Totti sprytnie chciał przelobować Abbiatiego, pomylił się jednak.

• Groźnie w polu karnym Romy.

• Druga połowa rozpoczęta. Zaczęli gospodarze.

• Koniec pierwszej połowy. Bramka, którą Roma strzeliła "do szatni" Milanowi dobrze zwiastuje na drugą połowę.

• Sędzia dolicza jedną minutę do pierwszej połowy.

• Ambrosini wybija piłkę przed 16., tam znalazł się Totti, uderzył na bramkę, a piłkę odbił jeszcze Osvaldo.

• Gol! Osvaldo!

• Dobry moment gry gości. Zepchnęli Milan do obrony.

• Dobry kontratak gości, dobra jednak interwencja Bonery.

• Dobra akcja Romy, Borini uderza głową, ponad bramką.

• El Saarawy strzela w słupek. Dobijać próbują Nocerino i Ibrahimovic, jednak bez skutku.

• Borini z dystansu, piłka minimalnie ponad bramką Abbiatiego.

• Dobra akcja Romy. Dośrodkował Rosi, piłka na rzut rożny.

• Muntari zagrywa krzyżową piłkę do Noceringo, ta jednak ucieka poza boisko.

• Muntari dośrodkowuje do Zlatana Ibrahimovicia, ten strzela głową, broni Stekelenburg.

• El Saarawy prostopadle do Nocerino, Heinze na rzut rożny.

• Mesbah zagrywa do Ibrahimovicia, ten strzela, ale po raz kolejny nieudany strzał Ibry.

• Ibra fauluje Marquinho.

• Potężny strzał Muntariego z przed pola karnego, piłka jednak szybuje ponad poprzeczką bramki Romy.

• Żółta kartka dla Osvaldo.

• Zlatan pada w polu karnym, gwizdek sędziego milczy.

• Milanowi pomimo tego, że ma przewagę zdarzają się głupie błędy w rozegraniu piłki,

• Mesbah zagrywa płasko z lewej strony, piłka wybita z pola karnego.

• Groźne zagranie w pole karne Gago, piłka jednak wybita na rzut rożny.

• Strata Ibrahimovicia, z kontrą mogła wyjść Roma, ale faulem ratuje się Ambrosini.

• Źle zagrał Gago, próbował wyprowadzić kontrę Milan, jednak bez skutku.

• Strzał Marquinho zablokowany.

• Pierwszy raz w tym spotkaniu Roma utrzymuje się przy piłce przez dłuższy czas.

• Kolejny strzał na bramkę gości. Emmanuelson uderza jednak niecelnie. Roma jednak zepchnięta do głębokiej defensywy.

• Spóźnione wejście Marquinho, który fauluje rozpędzonego Zambrottę.

• Muntari zagrywa w pole karne do Zambrotty, ten zgrywa do El Shaarawyego, który strzela minimalnie obok słupka.

• Gospodarze grają wysokim pressingiem starając się utrudnić rozgrywanie piłki graczom przyjezdnych.

• Długa piłka za obronę Romy, na spalonym El Shaarawy.

• Muntari strzela z półwoleja, znów dobrze ustawiony bramkarz Romy.

• Ibrahimovic z rzutu wolnego! Świetnie broni Stekelenburg. Ależ bomba.

• Na środek obrony wchodzi Bonera, na prawą stronę Zambrotta.

• Urazu doznaje Thiago Silva i prosi o zmianę.

• Ibrahimovic strzela z bardzo daleka, ale równie daleko od bramki.

• Emanuelson zszedł do środka, oddał strzał, ale broni Stekelenburg.

• Bład Heinze, który niedokładnie wycofuje piłkę do bramkarza, ale czujny był Stekelenburg.

• Fauluje Nocerino, jednak daleko od swojej bramki.

• Dobre prostopadłe podanie Ambrosiniego, radzą sobie z nim jednak stoperzy Romy.

• Ibrahimovic w pole karne, jednak bez zagrożenia.

• Pierwszy gwizdek zabrzmiał na San Siro. Rozpoczynają goście.

• Pierwszy gwizdek już za moment.

• Ławki rezerwowych prezentują się następująco: Milan: Amelia, Nesta, Zambrotta, Seedorf, Aquiliani, Boateng Roma: Curci, Angel, Lamela, Perotta, Simplicio, Krkic

Sędzia spotkania: Paolo Mazzoleni‎

• Oto oficjalne składy obu drużyn:

MILAN: Abbiati, Bonera, Mexes, Thiago Silva, Mesbah, Nocerino, Ambrosini, Muntari, Emanuelson, Ibrahimovic, El Shaarawy. ROMA: Stekelenburg, Rosi, Kjaer, Heinze, Taddei, Gago, De Rossi, Marquinho, Totti, Borini, Osvaldo

• Witamy Państwa na relacji NA ŻYWO ze spotkania włoskiej Serie A, AC Milan - AS Roma.Gospodarze wprawdzie odpadli z Pucharu Włoch przegrywając w dwumeczu z Juventusem, ale w lidze mają nad zawodnikami "Starej Damy" 4. punkty przewagi i zmierzają po drugie z rzędu Scudetto. Roma podniosła się po derbowej porażce z Lazio i wygrała dwa ostatnie spotkania. Galliorossi wobec wpadek zespołów z czołówki tabeli, chcą włączyć się do walki o Ligę Mistrzów. Początek spotkania na San Siro o godzinie 18.