Adam Buksa strzela gola w debiucie dla reprezentacji Polski! [WIDEO]

red
TVP Sport
Reprezentacja Polski do przerwy prowadziła z Albanią 2:1. Nasza drużyna wyszła na prowadzenie po świetnie rozegranym rzucie wolnym, ale po wyrównaniu przez Albańczyków to Adam Buksa musiał wziąć sprawy w swoje ręce. Napastnik New England Revolution świetnie wykorzystał dośrodkowanie. Piłka odbiła się od lewego słupka, potańczyła po linii bramkowej i wpadła do siatki.

Adam Buksa - GOL Z ALBANIĄ [WIDEO]

Polska - Albania 4:1 (2:1). Jak padły bramki?

• 12. minuta - Jakub Moder posyła piłkę z rzutu wolnego w okolice prawej linii bocznej pola bramkowego do Kamila Glika, który zgrywa ją przed bramkę, skąd z bliska Robert Lewandowski - głową kieruje do siatki!
  • 25. minuta - Klaus Gjasula podaje w pole karne do Sokola Cikalleshiego, który po zgubieniu Jana Bednarka uderza płasko z ok. lewego narożnika pola bramkowego po dalszym rogu nie do obrony. Przeraźliwa cisza na Stadionie Narodowym.
  • 42. minuta - Nie szło, nie szło i (szczęśliwie) weszło! Po dośrodkowaniu z prawej strony Adam Buksa wyskakuje najwyżej i uderza piłkę głową. Ta odbija się od lewego słupka, potańczyła po linii bramkowej i wpadła do siatki.
  • 54. minuta - Robert Lewandowski ruszył prawą stroną, zostawiając daleko w tyle 3 rywali i wparował z piłką w pole karne. Podaje wzdłuż linii bramkowej do wbiegającego Grzegorza Krychowiaka, który z bliska stawia kropkę nad "i"!
  • 89. minuta - Robert Lewandowski znalazł wybiegającego do prostopadłego podania Karola Świderskiego. Zawodnik PAOK-u wypatrzył wchodzącego w pole karne Karola Linettego, a ten przyjął sobie futbolówkę i huknął od poprzeczki, podwyższając wynik na 4:1!

REPREZENTACJA w GOL24

Rozegraliśmy już sześć kolejek nowego sezonu PKO Ekstraklasy. To nie przeszkodziło klubom w pozyskiwaniu piłkarzy. 1 września jest ostatnim dniem okienka w polskiej lidze. Zobaczcie transfery LAST MINUTE, przeprowadzone dosłownie w (przed)ostatnich chwilach.

Dołączyli w środku rundy. Transfery LAST MINUTE w Ekstrakla...