Adam Łopatko: Musimy wyciągnąć wnioski i myśleć już o meczu z GKS Katowice

Sebastian Chmielak
Konferencja po meczu Wisła Puławy - Pogoń Siedlce
Konferencja po meczu Wisła Puławy - Pogoń Siedlce Sebastian Chmielak
Pogoń Siedlce uległa w Puławach Wiśle w 1/32 finału pucharu Polski (2:2 po rzutach karnych 3:4). Tym samym to "Duma Powiśla" awansowała do kolejnej fazy rozgrywek. Co miał do powiedzenia debiutujący w oficjalnym meczu, jako trener Pogoni, Adam Łopatko?

Adam Łopatko (trener Pogoni Siedlce):Pierwsze 10 minut wyglądało tak, jakbyśmy nie wyszli z autokaru. Potem zaczęliśmy lepiej reagować na boiskowe wydarzenia. Rzut karny dla Puław jak dla mnie kontrowersyjny. Mecz tak się ułożył, że trzeba było rozegrać konkurs "jedenastek". Na treningach wyglądało to wszystko fajnie, wpadało 100%, ale dochodzi jakieś obciążenie psychiczne i cóż. Pozostaje mi tylko pogratulować trenerowi zwycięstwa i gry w dalszych częściach pucharu Polski, bo teraz pewnie zespół z Ekstraklasy przyjedzie do Puław.

My na pewno musimy wyciągnąć wnioski, bo liga za tydzień. Zregenerować się przede wszystkim, bo graliśmy 120 minutach w ciężkich warunkach. Było bardzo ciepło. I myśleć już o meczu z GKS Katowice.