Gabriel Przybylski
PKO Ekstraklasa. Korona Kielce przegrała z Pogonią Szczecin 0:1. Tego samego dnia jej stoper Adnan Kovacević dowiedział się o powołaniu do reprezentacji Bośni i Hercegowiny. - Teraz moje myśli są przy klubie. Nie wiem, czemu gramy tak nierówno. W drugiej połowie to jest inny zespół.
Podczas pierwszej połowy meczu Korony Kielce z Pogonią Szczecin w piątej kolejce PKO. Ekstraklasy kibice z Młyna zaprezentowali efektowna oprawę. Niemożliwe nie istnieje - taki napis widniał na dużym banerze. Pod spodem były nazwy najtrudniejszych do zdobycia szczytów górskich, a po prawej stronie cele, o jakie mogą walczyć piłkarze Korony - europejskie puchary, Puchar Polski, mistrzostwo. Akurat w momencie prezentowania tej efektownej obrony Korona straciła bramkę...(dor)

Wyjątkowa oprawa na meczu Korony Kielce. Niemożliwe nie istn...