AKSSMS Łódź przed Widzewem (ZDJĘCIA)

Dariusz Piekarczyk
AKSSMS Łódź przed Widzewem
AKSSMS Łódź przed Widzewem Fot. Krzysztof Kiernowicz
Piłkarze AKSSMS Łódź wygrali halowy turniej o mistrzostwo okregu łódzkiego drużyn rocznika 2006. W finale pokonali Widzew Łódź 3:1. Obie drużyny zapewniły sobie awans, do Halowego Turnieju o PucharMarszałka Województwa Łódzkiego.

W półfinale turnieju, w który m rywalizowało 10 drużyn AKSSMS pokonał UKSSMS Łódź 6:3, zaś Widzew zwyciężył Sport Perfect Łódź 5;3. Najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju został Jan Chodera z AKS SMS. Szymona Feliksiaka z AKSSMS uznano najlepszym bramkarze, a zawodnikiem Jana Stysia z Widzewa. Nagrody otrzymali także trenerzy drużyn grających w finale Adam Majchrzak (AKS SMS) oraz Przemysław Szulc (Widzew). Dodajmy, że turniej rozegrano w hali sportowej Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności.

Materiał oryginalny: AKSSMS Łódź przed Widzewem (ZDJĘCIA) - Dziennik Łódzki