Ariel Borysiuk będzie wiosną grał więcej? Górnik Zabrze...

Ariel Borysiuk będzie wiosną grał więcej? Górnik Zabrze zainteresowany wypożyczeniem pomocnika Lechii Gdańsk

RR

Dziennik Bałtycki

Aktualizacja:

Dziennik Bałtycki

Ariel Borysiuk może zimą zamienić Gdańsk na Zabrze

Ariel Borysiuk może zimą zamienić Gdańsk na Zabrze ©Karolina Misztal

Pozostający w rezerwie Lechii Gdańsk Ariel Borysiuk może w zimowym oknie transferowym zmienić otoczenie. Pomocnikiem lidera Lotto Ekstraklasy zainteresowany jest Górnik Zabrze. Tak wynika z informacji Wojciecha Todura z "Gazety Wyborczej".
Ariel Borysiuk może zimą zamienić Gdańsk na Zabrze

Ariel Borysiuk może zimą zamienić Gdańsk na Zabrze ©Karolina Misztal

Nie można powiedzieć, że trzeci powrót do Lechii Gdańsk jest dla Ariela Borysiuka udany. Doświadczony, jak na polskie realia, pomocnik ma ostatnio wielkie trudności, aby zyskać przychylność Piotra Stokowca i na dłużej zagrzać miejsca na boisku. W rundzie jesiennej rozegrał raptem pięć spotkań i to w wymiarze tylko 128 minut.

Jak na gracza, który tylko w polskiej ekstraklasie ma na koncie łącznie 188 meczów, nie jest to wynik napawający optymizmem.
27-letni defensywny pomocnik stoi więc przed bardzo ważną decyzją. Kontrakt z Lechią ma ważny aż do końca czerwca 2021 roku. Decyzje kadrowe trenera Stokowca się bronią, bo biało-zieloni są na szczycie tabeli. Co zatem z Borysiukiem?

W tych okolicznościach doniesienia na zainteresowaniu ze strony Górnika Zabrze trzeba odbierać jako szansa na odbudowanie formy grą w meczach o stawkę. 14-krotni mistrzowie Polski muszą się bronić przed spadkiem i pomoc tak doświadczonego gracza z pewnością byłaby nieoceniona. Z drugiej strony w grę wchodzić może, zapewne, tylko wypożyczenie.

Tysiące holenderskich morsów zanurzyło się w wodzie na plaży w Hadze


RUPTLY


Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Wyniki

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej

Polub nas na Fejsie!