Mecz Arka Gdynia - Chrobry Głogów ONLINE. Mamrot gra z byłym...

Mecz Arka Gdynia - Chrobry Głogów ONLINE. Mamrot gra z byłym klubem. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 17. kolejka
2020-12-12 14:00

Arka Gdynia

1

Chrobry Głogów

1

• Spory niedosyt po tym meczu może czuć zespół Arki. Gospodarze byli stroną zdecydowanie przeważającą, prowadzili po pięknym uderzeniu Adama Dei z rzutu wolnego, lecz wszystko skończyło się jedynie remisem. W 81. minucie punkt Chrobremu dał Paweł Oleksy. To już wszystko, jeśli chodzi o ten mecz. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE na łamach GOL24.pl!

• Koniec meczu! Arka Gdynia zremisowała z Chrobrym Głogów 1:1.

• Mamy jeszcze zmianę w drużynie Chrobrego. Schodzi Maksymilian Banaszewski, za niego Michał Ilków-Gołąb.

• Trzy minuty mają jeszcze obie drużyny na strzelenie decydującego gola.

• Arka przy piłce, ale na razie dość daleko od bramki gości.

• Spore zamieszanie w polu karnym Chrobrego! Strzał na bramkę Bieszczada został jednak zablokowany!

• Kończy występ również Adam Deja. Wchodzi Marcus da Silva.

• Mamy podwójną zmianę w drużynie Arki. Schodzi Maciej Jankowski, zastępuje go Rafał Wolsztyński.

• Bartosz Kwiecień z żółtą karką.

• Po dośrodkowaniu w pole karne w szesnastce Arki zapanowało spore zamieszanie, a najlepiej zachował się w nim Paweł Oleksy, umieszczając piłkę w siatce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL DLA CHROBREGO! PAWEŁ OLEKSY!

• W drużynie gości kończy występ Marcel Ziemann. Wchodzi Damian Piotrowski.

• Zmiany w obu zespołach. Kończy występ Juliusz Letniowski, za niego pojawia się Bartosz Kwiecień.

• Dobra interwencja Kajzera, który bez problemu broni strzał z ostrego kąta.

• Nieudana akcja Chrobrego prawym skrzydłem.

• Pierwsza zmiana w zespole gości. Schodzi Patryk Bryła, pojawia się Mateusz Machaj.

• Ładny strzał Kasperkiewicza z powietrza, lecz piłka przeszła obok bramki.

• Dośrodkowanie w pole karne Arki, łapie piłkę Kajzer.

• Nieudany atak Chrobrego. Arbiter odgwizdał faul gości w ofensywie.

• Szymon Drewniak upomniany przez arbitra żółtą kartką.

• Pierwsza zmiana w drużynie Arki. Schodzi Artur Siemaszko, pojawia się Mateusz Żebrowski.

• Uderzenie Adama Marciniaka nie sprawiło problemów Bieszczadowi.

• Dośrodkowanie w pole karne Chrobrego było zdecydowanie za mocne. Z piątego metra zacznie Kajzer.

• Chrobry stara się odpowiedzieć, ale czujna w obronie jest Arka.

• Co za uderzenie Adama Dei! Piłkarz Arki przymierzył z rzutu wolnego z 20 metrów. Trafił w samo okienko, nie dając szans bramkarzowi!

• GOOOOOOOOOOOOOL DLA ARKI! Adam Deja!

• Przemysław Stolc z żółtą kartką.

• Chrobry miał okazję z rzutu wolnego, lecz zagranie ze stojącej piłki było bardzo niedokładne.

• Czas na drugą połowę!

• Spotkanie w Gdyni na razie zdecydowanie rozczarowuje. Arka zdecydowanie częściej utrzymuje się przy piłce, lecz atak pozycyjny gospodarzy pozostawia wiele do życzenia. Największe zagrożenie pod bramką Chrobrego mieliśmy po stałych fragmentach gry. To ekipa z Głogowa miała jednak zdecydowanie najlepszą okazję - Daniel Kajzer wygrał jednak pojedynek z Maksymilianem Banaszewskim. Czy w drugiej połowie doczekamy się goli? Wracamy za niespełna kwadrans!

• Koniec pierwszej połowy!

• Arka spokojnie rozgrywa piłkę. Ataki pozycyjne gospodarzy są jednak dziś wolne i niedokładne.

• Po raz pierwszy zrobiło się groźnie pod bramką Arki! Fatalna strata Letniowskiego, ale Kajzer wygrał pojedynek z Banaszewskim!

• dośrodkowanie w pole karne Chrobrego z prawej strony, będzie jeszcze rzut rożny.

• Delikatnie mówiąc nie porywa to spotkanie...

• Nieudany atak pozycyjny Arki, piłka w rękach Bieszczada.

• Siemaszko oddał celny strzał z pola karnego, ale uderzył zbyt lekko, aby zaskoczyć bramkarza.

• Największe zagrożenie pod bramką Chrobrego przynoszą na razie stałe fragmenty gry. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego mieliśmy niecelny strzał na bramkę Bieszczada.

• Dośrodkowanie z lewej strony prosto w ręce Bieszczada.

• Niecelny strzał jednego z zawodników Arki. Od bramki zacznie Bieszczad.

• Uderzenie Lebedyńskiego sprzed pola karnego zablokowane.

• Chrobry stara się rozgrywać atak pozycyjny. Goście nie potrafią się jednak przedostać na połowę rywali.

• Uderzenie Kasperkiewicza, piłka po rykoszecie przeszła nad poprzeczką.

• Zła wrzutka z kornera - piłka w locie opuściła boisko.

• Pierwsza odpowiedź Chrobrego. Po dośrodkowaniu będzie rzut rożny dla gości.

• Arka wciąż w ataku. Jeden z gospodarzy złapany na spalonym.

• Wrzutka z kornera dużo słabsza. Nie przyniosła zagrożenia pod bramką.

• Tym razem po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzał oddał Jankowski. Bieszczad przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• Po wrzutce z kornera z powietrza uderzał Michał Marcjanik, lecz piłka przeszła nad poprzeczką.

• Od początku w natarciu gospodarze. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka wybita na rzut rożny.

• Zaczynamy!

• Oba zespoły po raz ostatni mierzyły się w sezonie 2017/2018, gdy grały ze sobą w Pucharze Polski. W Głogowie Arka zwyciężyła 2:0, w rewanżu w Gdyni padł remis 1:1.

• Chrobry Głogów to drużyna, która gra w kratkę - udane mecze przeplata porażkami. Ostatnio podopieczni Ivana Djurdjevicia prezentują się całkiem nieźle, wygrali trzy z ostatnich czterech spotkań. Pokonywali zespoły z dołu tabeli - Resovię Rzeszów, GKS Bełchatów oraz zZagłębie Sosnowiec.

• Celem Arki Gdynia miał być błyskawiczny powrót do PKO Ekstraklasy. Ekipa z Trójmiasta znakomicie zaczęła sezon, ale później podopieczni Ireneusza Mamrota spuścili z tonu. Na pewno nie zakończą tego roku na jednym z dwóch pierwszych miejsc. Do tej pory w szesnastu kolejkach zgromadzili 28 punktów, co daje im czwartą lokatę.

• Tak prezentuje się pierwszy skład oraz ławka rezerwowych Chrobrego Głogów:

• Oto wyjściowa jedenastka oraz ławka rezerwowych Arki Gdynia:

• Czas na kolejny mecz 17. kolejki Fortuna 1 Ligi! W Gdyni miejscowa Arka podejmie Chrobrego Głogów. Zapraszamy na relację na żywo - startujemy już o 14:00!

Arka - Chrobry LIVE! Mamrot gra z byłym klubem w przeddzień swojej pięćdziesiątki ©Przemyslaw Swiderski

Mecz Arka Gdynia - Chrobry Głogów ONLINE. Trener Ireneusz Mamrot po długim czasie zagra ze swoim dawnym, długoletnim pracodawcą. Czy znajdzie na niego sposób? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 14:00.

Mecz Arka Gdynia - Chrobry Głogów ONLINE

Ireneusz Mamrot przepracował Chrobrym przeszło sześć lat. To wynik wręcz niespotykany na szczeblu centralnym. Dzisiaj podobnym stażem może poszczycić się jedynie trener Tomasz Tułacz z Puszczy Niepołomice.

Z Chrobrego Mamrot wyruszył na podbój ekstraklasy.
Pracował z Jagiellonią Białystok, z którą sięgnął po wicemistrzostwo i dotarł do finału Pucharu Polski. Od maja Mamrot podjął się misji przebudowy Arki; nie uniknął z nią spadku, a teraz walczy o rychły powrót do elity. Walka jest trudna o czym świadczy czwarta lokata i pogłoski o krążącym Mariuszu Rumaku...

W niedzielę Mamrot będzie obchodzić 50. urodziny. - Niech piłkarze skupią się na graniu, a nie na prezentach dla mnie - żartuje szkoleniowiec Arki. - Chrobry w moim życiu trenerskim odegrał dużą rolę. Mam z niego wiele miłych wspomnień. Myślę jednak, że większa adrenalina byłaby, gdybym grał z Chrobrym od razu po odejściu. Tymczasem minęło trzy i pół roku, skład bardzo się zmienił. Ja już ten mecz traktuję normalnie.

Tym meczem Arka i Chrobry kończą rok. Arka może najwyżej zrównać się z trzecim Górnikiem Łęczna. Chrobremu ewentualne zwycięstwo da awans na ósme lub dziewiąte miejsce. - Myślę, że po cichu Chrobry zakłada sobie cel, by powalczyć o coś więcej. To drużyna przynajmniej na baraże o ekstraklasę - uważa Mamrot.

Mecz Arka Gdynia - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w internecie. Mecz za darmo w aplikacji i na stronie IPLA TV. Na relację LIVE zapraszamy do GOL24.pl - startujemy o godzinie 14:00.